برگزاری دومین حراج حضوری کالاهای تملیکی

 

مدیرعامل سازمان اموال تملیکی گفت: دومین حراج حضوری اموال منقول این سازمان پایان آذر ماه برگزار می‌شود.

به گزارش سی نیوز به نقل از خبرگزاری فارس ، عبدالمجید اجتهادی رئیس هیات مدیره و مدیرعامل این سازمان از برگزاری دومین مرحله حراج حضوری این سازمان در روز سه‌شنبه مورخ 23 آذر ماه خبر داد.

اجتهادی اظهار کرد: برگزاری حراج حضوری پیش از این به علت شیوع بیماری کرونا متوقف شده بود که طی اقدامی در کنار سایر اقدامات جهادی دیگر سازمان اموال تملیکی به منظور اجرای دستور ریاست محترم جمهور مبنی بر تعیین تکلیف فوری کالاهای موجود در انبارهای این سازمان، مورد تصویب اعضای هیات مدیره و در دستور کار سازمان اموال تملیکی قرار گرفت تا با رعایت دستورالعمل های بهداشتی و حفظ فاصله اجتماعی مجدداً برگزار گردد.

متقاضیان شرکت در این حراج می‌توانند از ساعت 8 روز شنبه مورخ 1400.9.20 لغایت ساعت 14 روز دوشنبه مورخ 1400.9.22 جهت بازدید از کالاهای مطرح در مزایده به انبارهای اموال تملیکی سراسر کشور مراجعه نمایند.

حراج مذکور در سالن اجتماعات مجموعه فرهنگی ورزشی تلاش واقع در خیابان ولیعصر، نرسیده به چهارراه شهید چمران (پارک وی) برگزار می‌شود.

اولین حراج حضوری سازمان اموال تملیکی در سال جاری، یکم آذر ماه با حضور اعضای هیات مدیره و هیات عالی نظارت (نمایندگان قوه قضائیه و نماینده دیوان محاسبات کشور) برگزار شد.

ممکن است شما دوست داشته باشید

نظرات بسته شده است.