ورود ناوگروه پاکستان به بندرعباس

 

ناوگروه پاکستان متشکل از سه فروند ناو رزمی امروز یکشنبه در منطقه یکم امامت نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در بندرعباس پهلو گرفت.

به گزارش سی نیوز به نقل از خبرگزاری صداوسیما ، بر اساس اعلام روابط عمومی منطقه یکم نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران، پس از انجام تشریفات نظامی، فرمانده این ناوگروه مورد استقبال فرمانده منطقه یکم نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران قرار گرفت.
این ناوگروه از۱۴ تا ۱۷ آذرماه جاری به مدت چهار روز در بندرعباس حضور دارد.
برنامه‌های آن حضور در گلزار شهدا، دیدار با فرمانده منطقه یکم نیروی دریایی ارتش، استاندار هرمزگان و نماینده، ولی فقیه در استان، برگزاری مسابقه‌های ورزشی و قرآنی در نهایت به هنگام خروج از لنگرگاه تمرین رزم دریایی بین نیروی دریایی ارتش و پاکستان است.

امسال این دومین سفر نیروی ارتش پاکستان به بندرعباس است که ۱۴ تا ۱۷ فروردین نیز ناوگروه پاکستان به بندرعباس سفر داشته است.
این سفر با هدف تحکیم روابط نظامی و دیپلماسی ایران و پاکستان صورت گرفته و در مراسم استقبال دومین ناو گروه نیروی دریایی ارتش پاکستان، سفیر این کشور در تهران، سرتیپ عمران کاشف وابسته نظامی دفاعی، همچنین جانشین فرمانده منطقه یکم نیروی دریایی کشورمان حضور داشتند.

ممکن است شما دوست داشته باشید

نظرات بسته شده است.