مذاکرات هسته‌ای فرسایشی نشود

 

نماینده ولی فقیه در مازندران گفت: توصیه می‌شود مذاکرات هسته‌ای فرسایشی نشود.

به گزارش سی نیوز به نقل از خبرگزاری باشگاه خبرنگاران جوان ،آیت الله محمدی لائینی نماینده ولی فقیه در مازندران در خطبه‌های نماز جمعه امروز ساری با اشاره به مذاکرات هسته‌ای که از ۹آذر ماه امسال شروع شد و بسیار عزت مندانه‌تر از گذشته بوده است افزود: توصیه می‌شود مذاکرات فرسایشی نشود و اگر در تهران برگزار شود بهتر است.

او افزود: گوهر دانش هسته‌ای با دانشمندان کشورمان شکل گرفت و به همین جهت بهتر است مذاکرات در تهران انجام شود.

آیت لائینی با بیان اینکه سویه جدید ویروس کرونا به نام اُمیکرون هنوز وارد کشور ما نشده است گفت: از آنجایی که این سویه تا امارات رسید، بعید نیست که به کشور ما هم برسد و مردم باید شیوه نامه‌های بهداشتی را همچنان رعایت کنند.

او با اشاره به ۱۲آذر روز جهانی معلولان، افزود: از مسئولان می‌خواهیم تا قانون حمایت از معلولان را رعایت کنند و فضا‌های شهری، حمل و نقل، ساختمان ها، پارک‌ها و بیمارستان‌ها از نظر مهندسی و شهرسازی استاندارد باشند.

نماینده، ولی فقیه در مازندران گفت: ۷آذر ماه روز نیروی دریایی بود، در جنگ تحمیلی نیروی دریایی توانست از کشتی‌های نفتی محافظت کند و حتی یک روز هم صادرات نفت ایران متوقف نشده بود.

آیت الله لائینی افزود: نیروی دریایی امروز هم با تمام شناور‌های ساخت داخل ۴۵هزار کیلومتر از اقیانوس‌های عمیق دنیا را طی می‌کنند بدون اینکه از ۵۵بندری که در حال گذر از آن هستند، کمکی بگیرند و این یک افتخار است.

ممکن است شما دوست داشته باشید

نظرات بسته شده است.