تبريک رئيس سازمان هواپيمايي کشوري به نمايندگان مجلس شوراي اسلامي

 

به گزارش سی نیوز به نقل از خبرگزاری سازمان هواپیمایی کشوری ، کاپيتان محمد محمدي بخش رئيس سازمان هواپيمايي کشوري روز مجلس شوراي اسلامي را تبريک گفت:

روز مجلس شوراي اسلامي سالروز شهادت نماينده مجاهد و مبارزي بود (آيت الله سيد حسن مدرس ) که شيوه مبارزاتش الگوي نمايندگي قرار گرفت و دهم آذر ماه در تقويم جمهوري اسلامي ايران به عنوان روز مجلس نقش بست به گونه اي که روش و منش او براي اداي وظيفه وکالت مردم در اين نهاد قانون گذاري جايگاه خاصي پيدا کرد

مجلس شورای اسلامی برگرفته از اراده مردمی است که عشق به خدا و نیت شان قربت الی الله و زندگیشان بر محور هستی بخش عالم نظام یافته و اعمالش را با مبانی و آیین نبوی می‌سنجند. مردمی که از جانشان گذشته و ملت شهیدپرور بر پهنه جهان و بر افکار عمومی عالم ثبت کردند.

مجلس شورای اسلامی خانه این ملت است و نمایندگانش وکلای همین مردم، قانون گذاری می‌کنند و به پشتوانه و خواست همین مردم، عزت ایران اسلامی را تضمین می کنند. بی تردید هر نماینده‌ای علاوه بر دفاع از حوزه انتخابیه بر خود فرض می‌داند که از حقوق تمامی مردم دفاع کند و یکپارچه بایستند و با هماهنگی سایر قوا، مدافع همه جانبه انقلاب و کشور باشند و از اختیاراتشان استفاده کرده، با رأی اعتماد به مدیران صالح و متعهد، مطالبه گر چگونگی اجرای قانون باشند.

در این راستا نمایندگانی که قدر و مرتبه خود را مرهون جامعه اش و قدرت تقنینی خود را مرهون آرای ملت می دانند (که نمایندگان مجلس شورای اسلامی این گونه اند) منشوری جز خدمتگزاری و ارتقاء سطح مادی و معنوی آحاد مردم ندارند و نخواهند داشت؛ لذا این روز را به ریاست محترم و تک تک نمایندگان عزیز مجلس شورای اسلامی تبریک می‌گویم.

روزتان گرامی

محمد محمدی بخش
رئیس سازمان هواپیمایی کشوری

ممکن است شما دوست داشته باشید

نظرات بسته شده است.