شمارش معکوس برای افتتاح هفدهمین ایستگاه خط ۷ متروی تهران

 

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران به اتفاق علی امام مدیر عامل شرکت مترو از ایستگاه در شرف تکمیل توحید در خط ۷ مترو بازدید به عمل آورده و از نزدیک در جریان آخرین وضعیت پیشرفت فیزیکی این ایستگاه قرار گرفتند.

به گزارش سی نیوز به نقل از خبرگزاری ایلنا،‌ ایستگاه توحید در تقاطع خطوط ۴ و ۷ مترو تهران قرار داشته و به عنوان هفدهمین ایستگاه خط ۷ تا پایان آذرماه آماده بهره‌برداری خواهد شد. عمق این ایستگاه از سطح زمین ۴۶ متر بوده و به دلیل واقع شدن در مرز چهار منطقه ۲.۶، ۱۰.۱۱ یکی از ایستگاه‌های مهم و پر مسافر شبکه خطوط مترو تهران محسوب خواهد شد.

طبق گزارش ارائه شده از سوی مجری خط ۷ متروی تهران در این بازدید، در صورت تأمین به موقع منابع مالی، امکان بهره‌برداری از دو ایستگاه دیگر به نام‌های ایستگاه بوستان گفتگو و ایستگاه خیابان شهدای هفدهم شهریور تا پایان سال جاری وجود دارد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت راه آهن شهری تهران و حومه (مترو)، ضمناً طبق برنامه ریزی‌های صورت گرفته، سه ورودی جدید نیز در خط ۷ در حال تکمیل است و انشاا… ظرف ماه‌های پیش رو در سال جاری به مرحله بهره‌برداری خواهند رسید.

ممکن است شما دوست داشته باشید

نظرات بسته شده است.