موافقت کمیسیون برنامه و بودجه با تهاتر نفت خام برای اجرای پروژه‌های ریلی

 

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی، از موافقت این کمیسیون با تهاتر یک میلیون بشکه نفت خام با بخش خصوصی، برای اجرای پروژه‌های ریلی خبر داد.

به گزارش سی نیوز به نقل از خبرگزاری فارس، جبار کوچکی‌نژاد نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی با اشاره به جلسه عصر امروز کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: در این جلسه طرح «انجام پروژه‌های حمل و نقل با اولویت پروژه‌های ریلی از طریق تهاتر نفت خام»، که پیش از این و در جلسات متعدد مورد بررسی قرار گرفته بود، جمع‌بندی شد و به تصویب رسید.

وی افزود: بر این اساس به دولت اجازه داده می‌شود تا از طریق تهاتر یک میلیون بشکه نفت خام با بخش خصوصی، به اجرای پروژه‌های زیرساختی حوزه حمل‌ونقل با اولویت حمل‌ونقل ریلی اقدام کند.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی اظهار داشت:‌ این طرح در نوبت بررسی در صحن علنی مجلس قرار می‌گیرد و پس از تصویب در صحن و تأیید در شورای نگهبان، قابل اجرا خواهد بود.

کوچکی‌نژاد همچنین از لغو جلسه امروز اعضای کمیسیون برنامه و بودجه با محمد مخبر معاون اول رئیس جمهور در خصوص مسائل اقتصادی و بودجه‌ای کشور و موکول شدن آن به زمان دیگر خبر داد.

ممکن است شما دوست داشته باشید

نظرات بسته شده است.