هدفگذاری راه‌آهن بابت تسریع در رفع مشکل تعمیرات و نگهداری لکوموتیو‌ها

 

مدیرعامل راه‌آهن گفت: مشکلاتی که طی سال‌های گذشته در حوزه تعمیرات و نگهداری لکوموتیو و زیرساخت به وجود آمده است، به هیچ عنوان قابل دفاع نیست و باید در دوره جدید به سرعت برای حل این مشکلات اقدام کرد.

به گزارش سی نیوز به نقل از خبرگزاری فارس ، در نشست تخصصی مدیرعامل راه آهن با معاونان این شرکت، بر لزوم آمادگی ناوگان ریلی سراسر کشور جهت خدمات رسانی مطلوب‌ در حوزه بار و مسافر در زمستان امسال تاکید شد.

‌نشست تخصصی دکتر سید میعاد صالحی، معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیر عامل راه آهن با معاونان این شرکت‌ در ساختمان شهدای راه آهن برگزار شد.

مدیرعامل راه‌آهن در این نشست، به لزوم آماده باش ناوگان ریلی سراسر کشور جهت خدمات رسانی مطلوب در حوزه بار و مسافر جهت زمستان امسال اشاره کرد و بر ضرورت برنامه ریزی راه آهن جمهوری اسلامی ایران برای عید نوروز 1401 تاکید کرد.

صالحی با اشاره به بازدید سر زده خود از اداره کل نیروی کشش راه‌آهن تهران، اظهار کرد: مشکلاتی که طی سال‌های گذشته بویژه در حوزه تعمیرات و نگهداری لکوموتیو و زیرساخت به وجود آمده است، به هیچ عنوان قابل دفاع نیست و باید در دوره جدید به سرعت برای حل این مشکلات اقدام کرد.

معاون وزیر راه و شهرسازی تصریح کرد: باید مشکلات حاد فعلی و آنچه به ما تحویل شده است کاملا شفاف شده و مورد بررسی قرار گیرد و برای حل آن‌ها برنامه ریزی و اقدام در دو سطح اضطراری و میان مدت انجام داد.

در ادامه این نشست، معاونان ناوگان، فنی و زیربنایی راه‌آهن گزارشی از آخرین وضعیت حوزه‌های خود ارائه داده و مدیر عامل راه‌آهن نیز تذکرات لازم را بیان کرد.

ممکن است شما دوست داشته باشید

نظرات بسته شده است.