سازمان هواپیمایی: ایرلاین‌ها حمل‌ونقل هوایی را گران اداره نکنند

 

رئیس سازمان هواپیمایی کشوری با بیان این‌که نباید صنعت حمل‌ونقل هوایی گران اداره شود بر برنامه‌ریزی برای توسعه ناوگان با استفاده از دیپلماسی فعال تاکید کرد.

به گزارش سی نیوز به نقل از خبرگزاری تسنیم، محمد محمدی‌بخش در نشست با مدیران عامل ایرلاین‌ها اظهار کرد: بخش حمل و نقل هوایی علاوه بر مسئولیت حساسی که برعهده دارد، در زمینه های خدمات رسانی به‌طور شاخص و موثر در بسیاری از عرصه ها حضور داشته و دارد.

وی استفاده از ظرفیت هایی از جمله ارتباط با شرکت های دانش بنیان، ارائه طرح های دراز مدت و برنامه ریزی برای توسعه ناوگان، اهمیت به آموزش نیروی انسانی و استفاده از دیپلماسی فعال را ضروری دانست و افزود: نباید صنعت را گران اداره کرد، داشتن MRO (مجوز تعمیر و نگهداری) واستفاده از توان بالقوه نیروهای داخل راهکار حرکت در مسیر ارتقاء توان عملیاتی شرکت ها خواهد بود با این اطمینان که برای ارتقاء سطح MRO محدودیتی قائل نخواهیم شد.

وی با اشاره به اینکه اولویت سازمان هواپیمایی کشوری همکاری با تمامی مجموعه های فعال در صنعت حمل و نقل هوایی است، تصریح کرد: استفاده از شرکت های دانش بنیان راه سخت و دشوار صنعت را تسهیل می کند و هرکسی که از این شرکت ها استفاده کند، سود می برد، ارزان سازی می کند، ارتقاء پیدا می کند و در نتیجه سریعتر حرکت می کند.

رئیس سازمان هواپیمایی کشوری با بیان اینکه حل بسیاری از مسائل صنعت به دلیل برخورداری از توان نرم افزاری، متالوژی، متریال و …. به دست دانشگاه ها حل خواهد شد، گفت: با نگاه به درون به منظور مصونیت در مقابل تهدید ها و استفاده از نیروهای مستعد در صنعت، توانمندی‌ها را با یکدیگر به مشارکت بگذارید.

ممکن است شما دوست داشته باشید

نظرات بسته شده است.