هیاهوی رسانه‌های معاند برای هیچ؛ تمام ۵۹ پرواز داخلی و خارجی ماهان انجام شد

 

درحالی رسانه‌های معاند در اقدامی هماهنگ گزارش‌های کذبی درباره اختلال در پروازهای هواپیمایی ماهان به دلیل حمله سایبری منتشر کردند که تمام ۵۹ پرواز روز گذشته این ایرلاین با کمترین تاخیر انجام شده است.

به گزارش سی نیوز به نقل از خبرگزاری تسنیم، صبح دیروز هواپیمایی ماهان با تایید حمله سایبری به این ایرلاین اعلام کرد:‌

«در پی انتشار خبر حمله سایبری به سیستم های شرکت هواپیمایی ماهان به اطلاع می‌رساند با نظر به جایگاه هواپیمایی ماهان در صنعت حمل و نقل هوایی کشور این‌گونه حملات به دفعات مختلف و در زمان‌های گوناگون نسبت به این شرکت انجام یافته تا شاید بتوانند خدشه ای بر عملکرد آن وارد کنند.

این موضوع یک اتفاق عادی تلقی می‌شود و همواره تیم امنیت سایبری ماهان هوشمندانه و به موقع وارد عمل شده و این حملات را خنثی‌ کرده است. لذا بدینوسیله اعلام می‌دارد تمامی پروازهای ماهان طبق برنامه در حال انجام و پروازهای آتی نیز طبق زمان بندی قبلی انجام خواهد پذیرفت. بدیهی است در صورت تغییر در زمان انجام پروازها به تمامی مسافران عزیز اطلاع رسانی خواهد شد. پیشاپیش از همراهی همیشگی شما عزیزان بی نهایت سپاسگزاریم.»

در ادامه رسانه‌های معاند اقدام به سناریوسازی کرده و گزارش‌های کذبی در رابطه با اختلال در پروازهای داخلی و خارجی هواپیمایی ماهان را منتشر کردند.

این در حالی است که روابط عمومی این ایرلاین امروز اعلام کرد:

به دنبال حمله سایبری روز گذشته و ایجاد اختلال در برخی از سیستم ها به آگاهی میرساند با تلاش بی وقفه همکاران عملیاتی و امنیت سایبری, تمامی 59 پرواز(اعم از داخلی و خارجی) طبق برنامه ریزی قبلی انجام و تلاش گردید اغلب پروازها با کمترین میزان تاخیر صورت پذیرد.

ضمن این‌که سامانه فروش اینترنتی بلیط نیز کماکان به آدرس قبل در دسترس هموطنان عزیز است.

ممکن است شما دوست داشته باشید

نظرات بسته شده است.