حمایت از پروژه‌های بهینه‌سازی و مدیریت مصرف برق

 

شرکت توانیر با دعوت از همه شرکت‌های دانش‌بنیان فعال در زمینه بهینه‌سازی و مدیریت مصرف انرژی برای ارائه طرح‌های خطرپذیر، نسبت به حمایت از آنان اعلام آمادگی کرد.

به گزارش سی نیوز به نقل از خبرگزاری تسنیم، بر اساس بند “ز” تبصره 15 قانون بودجه سال 1400، وزارت نیرو مکلف است بخشی از منابع حاصل از افزایش بهای برق برخی از صنایع بزرگ را تا سقف 13 هزار میلیارد ریال صرف اعطای تسهیلات خطرپذیر به شرکت‌های دانش‌بنیان صنعت برق و شرکت‌های فعال در حوزه اصلاح الگوی مصرف انرژی نماید.

با توجه به این تکلیف قانونی، دبیرخانه کارگروه راهبری مصارف بند “ز” تبصره 15 قانون بودجه سال 1400 که با دستور مدیرعامل شرکت توانیر در پژوهشگاه نیرو آغاز به‌کار کرده، از شرکت‌های فعال در زمینه بهینه‌سازی و مدیریت مصرف انرژی الکتریکی و شرکت‌های دانش‌بنیان در کلیه زمینه‌های مرتبط صنعت برق دعوت به همکاری کرده و برای حمایت از آنان اعلام آمادگی کرده است.

طبق اعلام شرکت توانیر، این شرکت‌ها می‌توانند جهت اخذ تسهیلات، طرح‌ها و پروژه‌های خود را از طریق لینک‌های اعلام شده در آدرس https://www.nri.ac.ir/Technology/RTF به دبیرخانه ارائه نمایند.

از اینرو، شرکت‌های علاقه‌مند تا 7 آذر ماه فرصت دارند نخستین سری طرح‌ها و پروژه‌های خود را برای اخذ تسهیلات از منابع شرکت توانیر در سامانه مذکور بارگذاری نمایند.

ممکن است شما دوست داشته باشید
0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments