بازنگری و اصلاح لایحه آبخیزداری تا ۲ هفته دیگر

 

وزیر جهاد کشاورزی گفت: ظرف دو هفته آینده لایحه آبخیزداری توسط سازمان جنگل ها بازنگری و اصلاح می شود تا این لایحه توسط دولت به مجلس ارسال شود.

به گزارش سی نیوز به نقل از خبرگزاری تسنیم ، سید جواد ساداتی نژاد وزیر جهاد کشاورزی در کارگاه آموزشی مدیران ستادی و استانی سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری کشور اظهار کرد: حفظ منابع طبیعی از مقدس ترین اقدامات در کشور است و امیدوارم حافظین منابع طبیعی با حفظ روحیه و نشاط و با تمام قدرت به این مسیر ادامه دهند.

وی تاکید کرد: ما باید در مسیر پیشرفت کشور با حفظ و توسعه منابع طبیعی پیش برویم و این رویه در تمام دنیا وجود دارد.
ساداتی نژاد با اشاره به این که صندوق های سرمایه گذاری در بخش منابع طبیعی باید توسعه یابد، عنوان کرد: ما در وزارت جهاد کشاورزی آمادگی داریم از این صندوق ها حمایت کنیم تا طرح های منابع طبیعی هر چه سریع تر پیش برود.
وزیر جهاد کشاورزی تصریح کرد: منابع طبیعی باید از نوآوری و فناوری های جدید استفاده و استقبال کند و امکانات مورد نیاز برای این بخش تعبیه شود.
وی افزود: در زمینه فناوری های جدید باید از جوانان و شرکت های دانش بنیان استفاده شود.
ساداتی نژاد تاکید کرد: اقتصادی کردن منابع طبیعی با همراهی مردم بسیار حائز اهمیت است.
وی در رابطه با لایحه آبخیزداری عنوان کرد: ظرف دو هفته آینده لایحه آبخیزداری توسط سازمان جنگل ها بازنگری و اصلاح شود تا این لایحه توسط دولت به مجلس ارسال شود.
وزیر جهاد کشاورزی ابراز امیدواری کرد: در این دوره بتوانیم در جهت توسعه و رفع خلاهای قانونی پیش برویم و تمام مردم با دلسوزی و با اقتدار در کنار حافظان منابع طبیعی بمانند و از آب و خاک کشور حراست کنند.

ممکن است شما دوست داشته باشید

نظرات بسته شده است.