ما صنعت نداریم بلکه کارخانه‌های بزرگ داریم

 

معاون علمی و فناوری رئیس جمهور اظهار داشت: وقتی ما خط تولید هر کالای را مستقیم از خارج وارد می‌کنیم و نیازهای خود را از آن طریق تامین می کنیم قطعا اسم این کار صنعت نیست بلکه ساخت کارخانه است.

به گزارش سی نیوز به نقل از خبرگزاری ایلنا، سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رئیس جمهور صبح امروز پنجشنبه 27 آبان از بیست و یکیمین دوره نمایشگاه لوازم خانگی بازدید کرد.

ستاری در حاشیه بازدید از نمایشگاه لوازم خانگی در جمع خبرنگاران درباره برگزاری این نمایشگاه گفت: برگزاری این نمایشگاه یک اقدام مثبت و گام بزرگی است و عملکرد انجمن لوازم خانگی در برگزاری این نمایشگاه بسیار عالی است.

وی درباره همکاری شرکت‌های دانش بیان با صنایع تولید کننده لوازم خانگی و صنایع بزرگ در ایران گفت: هر جا که ما صنعت داشته باشیم قطعا شرکت‌ها راه بازی برای همکاری با شرکت‌های دانش بنیان دارند.

ستاری افزود: ما امروز صنعت نداریم بلکه کارخانه‌های بزرگ داریم تعریف صنعت یعنی جایی که در آن طراحی ماشین سازی طبق دانش انجام می‌‍شود وقتی ما خط تولید هر کالای را مستقیم از خارج وارد می‌کنیم و نیازهای خود را از آن طریق تامین می‌کنیم قطعا اسم این کار صنعت نیست بلکه ساخت کارخانه است.

ممکن است شما دوست داشته باشید

نظرات بسته شده است.