در اولین همایش ملی ترانزیت صورت گرفت: تقدیر از 2 شرکت عضو انجمن کشتیرانی به عنوان شرکت برگزیده حمل و حمل و نقل بین المللی

 

در اولین همایش ملی «ترانزیت و حمل و نقل بین المللی در مسیر توسعه اقتصادی»، از 13شرکت برگزیده در این حوزه تقدیر به عمل آمد.

به گزارش سی نیوز و به نقل از روابط عمومی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی خراسان رضوی؛ در این مراسم، مدیران شرکت های بین المللی حمل و نقل «استاد ترابر»، «پارت نیک»، «پرستو بار بازرگان»، «ترنم شرق»، «تریوه»، «خورشید بارثاوا»، «خدمات دریایی ستاره»، «ره انجام»، «ره تاش طوس» «گودرز گرگان»، «میزان بار تهران»، «ناویان» و «همراهان شب طوس» لوح تقدیر دریافت کرده و مورد تشویق قرار گرفتند.

در این میان دو شرکت تقدیرشده «پارت نیک» و «خدمات دریایی ستاره» عضو انجمن کشتیرانی و خدمات وابسته ایران بودند که مورد تقدیر قرار گرفتند.

یادآور می شود، نخستین همایش ملی ترانزیت و حمل ونقل بین المللی در مسیر توسعه اقتصادی با موضوع ترانزیت، فرصت ها، تهدیدها و تدبیرها به همت انجمن صنفی شرکت های حمل ونقل بین المللی خراسان رضوی و با همکاری اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی خراسان رضوی روز 28 آذرماه برگزار شد.

ممکن است شما دوست داشته باشید

نظرات بسته شده است.