بالاترین میزان تخلیه و بارگیری در تاریخ بندر امیرآباد به ثبت رسید

مدیر بنادر و دریانوردی و منطقه ویژه اقتصادی امیرآباد گفت: بالاترین میزان تخلیه و بارگیری کالا در تاریخ بندرامیرآباد به ثبت رسید.

به گزارش سی نیوز و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سازمان بنادر و دریانوردی، سیاوش رضوانی در مصاحبه اختصاصی با واحد خبر روابط عمومی بندر امیرآباد با اعلام این خبر گفت میزان تخلیه و بارگیری کالا از آغاز سال ۹۷ تا کنون به رقم بی سابقه ۳ میلیون و ۵۴۵ هزار و ۸۶۲ تن رسیده که در مقایسه با ۳ میلیون و ۵۲۰ هزار تن در سنوات گذشته رکورد بی سابقه ای را نشان  می دهد.

وی افزود: در سال جاری تاکنون، تعداد شناورهای ورودی به بندر امیرآباد ۸۷۴ فروند است که رکوردی دیگر در حوزه بندری و دریایی رقم خورده است.

وی از ثبت بالاترین میزان تخلیه و بارگیری کالا در بهمن سال جاری خبر داد و گفت: بر این اساس، رکورد  ۳۹۱ هزار تن به ثبت رسیده  در دی ماه سال ۹۷ ، به میزان  بیش از ۱۳ هزار تن افزایش پیدا کرده است.

رضوانی با تاکید بر اینکه تدابیر و برنامه ریزی ها در بندر امیرآباد جهت بی اثر کردن تحریم های ظالمانه دشمنان تدوین می شود، تصریح کرد: با وجود تحریم ها خللی در پیشبرد اهداف اقتصادی منطقه وارد نخواهد شد.

 

 

ممکن است شما دوست داشته باشید

نظرات بسته شده است.