افزایش سرعت تخلیه کالاهای اساسی در بندر امام خمینی(ره)؛ ثبت رکورد تخلیه بیش از یک میلیون تن کالای اساسی در تخلیه همزمان ۱۰ فروند کشتی

معاون امور بندری و اقتصادی اداره کل بنادر و دریانوردی استان خوزستان گفت:در پی آمادگی و ارتقای متداوم توان عملیاتی برای تخلیه کشتی های حامل کالاهای اساسی، رکورد تازه ای حین تخلیه همزمان ده فروند کشتی به میزان یک میلیون و ۵۱۹ هزار و ۵۹۰ تن طی بهمن ماه سال جاری در مجتمع بندری امام خمینی(ره) به ثبت رسید.

به گزارش سی نیوز و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سازمان بنادر و دریانوردی، ایرج مدیری بیان داشت: به دنبال تخلیه همزمان۱۰ فروند کشتی حامل کالاهای اساسی در مجتمع بندری امام خمینی(ره)، رکورد دیگری در زمینه ی پهلوگیری و تخلیه همزمان کشتی های حامل کالاهای اساسی به ثبت رسید.

وی افزود:  طی بهمن ماه سال جاری  شاهد پهلوگیری بی سابقه و همزمان ۱۰ فروند کشتی بزرگ و بهبود رکورد قبلی در زمینه تخلیه کالاهای اساسی (نهاده های دامی  و غلات) به میزان یک میلیون و ۵۱۹ هزار و ۵۹۰ تن بودیم که با تلاش شبانه روزی تمامی عوامل عملیاتی و بهره گیری از تجهیزات  استراتژیک بندری طی اوائل بهمن ماه سال جاری حاصل گردید.

وی تصریح کرد: از مهمترین  سیاست ها و اهداف کلان این مجتمع  بندری جلب رضایت مشتریان و وفادار کردن آنان به بهره گیری از خدمات مطلوب زیرساختی و روساختی، افزایش سرعت تخلیه، بهبود امنیت، ایمنی، هزینه ای و زمان سرویس تایم در فرآیندهای پهلودهی، تخلیه و بارگیری ، افزایش سطح بهره وری  در بندرامام خمینی(ره) است.

یادآور می شود مجتمع بندری امام خمینی(ره) پس از پهلودهی  ۲۵ فروندکشتی طی بهمن ماه سال جاری در این مجتمع بندری با مدیریت و برنامه ریزی مناسب و تخلیه  همزمان ۱۰ فروند کشتی، ضمن ارتقای سرعت تخلیه  کالاهای اساسی، این رکورد جدید نیز به ثبت رسید.

ممکن است شما دوست داشته باشید

نظرات بسته شده است.