مدیرکل بنادر و دریانوردی استان هرمزگان خبر داد؛ آمادگی برای واگذاری ۱۷ بندر کوچک در هرمزگان به بخش غیردولتی

 

مدیرکل بنادر و دریانوردی استان هرمزگان از آمادگی سازمان بنادر و دریانوردی در راستای واگذاری ۱۷ بندر کوچک چندمنظوره در این استان به بخش غیردولتی خبر داد.

به گزارش سی نیوز و به نقل از واحد اطلاعات و اخبار روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی هرمزگان، “الله مراد عفیفی پور” در نشست ستاد راهبردی اقتصاد مقاومتی شهرستان بندر لنگه که با حضور معاونین امور اقتصادی و عمرانی استاندار هرمزگان برگزار شد، اظهار کرد: سازمان بنادر و دریانوردی در زمینه واگذاری ۱۷ بندر کوچک چندمنظوره واقع در سواحل استان هرمزگان به بخش غیردولتی آمادگی دارد.

وی افزود: این اقدام، در راستای تسهیل و رونق بخشی به کسب‌وکارهای مبتنی بر دریا و توسعه فعالیت‌های تجاری، گردشگری و شیلاتی صورت می‌گیرد.

در این نشست، “غلامرضا آباد” فرماندار شهرستان بندرلنگه نیز خاطرنشان کرد: سازمان بنادر و دریانوردی در مباحثی همچون ایمنی، انجام مسئولیت‌های اجتماعی و وظایف حاکمیتی در این شهرستان سازمانی پیشرو بوده و قدردان تلاش‌های صورت گرفته توسط این سازمان هستیم.

شایان‌ذکر است، “ایرج حیدری” معاون هماهنگی امور اقتصادی و رضا مدرس معاون عمرانی استانداری هرمزگان در جریان سفر یک‌روزه به شهرستان بندرلنگه با همراهی مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان و جمعی از مدیران ستادی استانداری و دستگاه‌ها اجرایی از بخش‌های مختلف اداره بنادر و دریانوردی شهرستان بندرلنگه دیدن کردند.

معاونین استاندار هرمزگان در این بازدید، در جریان آخرین وضعیت اجرای طرح توسعه این بندر قرار گرفتند و دستورات لازم برای مرتفع نمودن موانعی که در مسیر توسعه آن وجود داشت، صادر کردند.

حضور در میز خدمت بندرلنگه و گفتگو با مراجعین از دیگر برنامه‌های سفر یک‌روزه عفیفی پور به این شهرستان بود.

ممکن است شما دوست داشته باشید

نظرات بسته شده است.