در جلسه مشترک کمیته ساماندهی سواحل مطرح شد؛ سازمان بنادر در ساماندهی ساخت و سازه های ساحلی جدی است

 

جلسه مشترک کمیته ساماندهی سواحل سازمان بنادر و دریانوردی و ارگان های ذیربط در محدوده ساحلی تحت حاکمیت بندر امیرآباد در منطقه ویژه اقتصادی بندر امیرآباد برگزار شد.

به گزارش سی نیوز و به نقل از خبرآنلاین، این جلسه با حضور خلیلی مدیر کل سواحل و بنادر، کوهساری مدیر کل تجهیزات خشکی و دریایی ، بهزادیان مدیر کل امور بندری و پسنده مدیر کل امور دریایی سازمان بنادر و دریانوردی و نمایندگانی از شیلات ، یگان حفاظت منابع طبیعی استان مازندران ، پایانه نفتی شمال ، نیروگاه شهید سلیمی و کشتی سازی صدرا و همچنین مدیر و معاونین بندر امیرآباد برگزار گردید .

رضوانی مدیر بنادر و دریانوردی و منطقه ویژه اقتصادی امیرآباد در سخنانی هدف از برگزاری این جلسه را تبادل نظر در خصوص نحوه و مراحل قانونی دریافت مجوز سازه های ساحلی بیان نمود و خاطر نشان کرد : برگزاری اینگونه جلسات تاثیر بسزایی در جهت هماهنگی ، ساماندهی و آشنایی هر چه بیشتر ارگانهای مرتبط با سواحل با اهداف و برنامه های کمیته ساماندهی سواحل و بنادر سازمان بنادر دارد .

در ادامه این جلسه خلیلی مدیر کل سواحل و بنادر سازمان بنادر و دریانوردی در سخنانی با تاکید بر نگاه حمایتی سازمان بنادر و دریانوردی در توسعه زیرساختها در سواحل بر عزم جدی مدیران و مسئولین سازمان بنادر و دریانوردی در ساماندهی ساخت و سازهای ساحلی خبر داد .

وی با اشاره به وظیفه خطیر ارگانهای دولتی و خصوصی در این راه بر تسریع در صدور مجوزهایی که منجر به توسعه چرخه اقتصاد کشور می شود ، تاکید کرد .

نادرپسنده مدیر کل امور دریایی سازمان بنادر نیز در سخنانی کمک به رعایت استانداردهای ساخت و ساز ساحلی را از مهمترین اهداف این کمیته یاد کرد .

در ادامه محمودحیدری مسئول سواحل و بنادر بندر امیرآباد در گزارشی اهداف و اقدامات منطقه ویژه اقتصادی بندر امیرآباد را در محدوده حاکمیتی خود ارائه کرد.

گفتنی است بحث و تبادل نظر در خصوص مشکلات و موانع ساماندهی ساخت و سازهای ساحلی و ارائه راهکارهای قانونی بر مبنای استانداردها و سیاستهای سازمان بنادر ، از دیگر بخشهای این نشست بود .

ممکن است شما دوست داشته باشید

نظرات بسته شده است.