مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی خبر داد: سرمایه‌گذاری ۹ هزار میلیارد ریال در بندر شهید‌رجایی/ افزایش ظرفیت تا 5.3 میلیون TEU

 

مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی از نصب و بهره‌برداری ۲۱ جرثقیل دروازه‌ای و محوطه‌ای با سرمایه‌گذاری ۱۰۴ میلیون یورویی در تجهیز مرحله دوم بندر شهیدرجایی در نیمه سالجاری خبر داد.

به گزارش سی نیوز و به نقل از پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، محمد راستاد مدیرعامل سازمان بنادر  و دریانوردی گفت: بخش خصوصی ۹ هزار میلیارد ریال در اجرای مرحله سوم پایانه کانتینری بندر شهیدرجایی سرمایه‌گذاری می‌کند.

راستاد افزود: مرحله سوم پایانه کانتینری بندر شهیدرجایی که اسفندماه سال ۹۶ در راستای توسعه زیرساخت‌های کانتینری، روبناها و تجهیز بندر کانتینری آغاز شد باید در مدت ۳ سال اجرایی شود.

معاون وزیر راه و شهرسازی ادامه داد: با اجرای این طرح، ظرفیت بندر شهیدرجایی در تخلیه و بارگیری کانتینری به ۵.۳ میلیون TEU افزایش می‌یابد.

مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی با اشاره به تجهیز مرحله دوم بندر شهیدرجایی گفت: در اجرای این مرحله با سرمایه‌گذاری ۱۰۴ میلیون یورویی ۲۱ جرثقیل دروازه‌ای و محوطه‌ای تا نیمه نخست سالجاری نصب و بهره‌برداری می‌شود.

 

 

ممکن است شما دوست داشته باشید

نظرات بسته شده است.