پروژه‌های جدید سازمان بنادر برای ساحل‌نشینان خلیج‌فارس و سواحل مکران

 

مدیرکل بنادر و دریانوردی استان هرمزگان گفت: برای رفاه و معیشت ساحل نشینان خلیج فارس و سواحل مکران اقدامات قابل توجهی از سوی سازمان بنادر و دریانوردی صورت گرفته است.

به گزارش سی نیوز و به نقل از پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، الله مراد عفیفی پور در حاشیه همایش پیاده روی کارکنان بندر شهید رجایی به مناسبت دهه فجر افزود: برای تقویت رفاه و معیشت ساحل نشینان خلیج فارس و سواحل مکران اقدامات قابل توجهی از سوی سازمان بنادر و دریانوردی صورت گرفته است که در قالب برنامه های افتتاحیه و بهره برداری از این پروژه ها، به اطلاع عموم مردم خواهد رسید.

وی از بندر شهید رجایی به عنوان یکی از افتخارات و دستاوردهای انقلاب اسلامی یاد و عنوان کرد : در غرب و شرق استان هرمزگان  تغییرات و تحولات چشمگیری در حوزه دریایی و بندری شاهد هستیم؛ هر چند برای رسیدن به وضعیت مطلوب هنوز جای کار و تلاش بسیار است.

مدیرکل بنادر و دریانوردی استان هرمزگان با بیان اینکه طی ۴۰ سال گذشته انواع تحریم ها بر علیه جمهوری اسلامی از سوی کشورهای غربی اعمال شده است، خاطرنشان کرد: این تحریم ها به خاطر  دستیابی ایران به استقلال بوده و به همت جوانان و تلاشگران خدوم کشور از جمله زحمتکشان صنعت حمل و نقل دریایی و بنادر بازرگانی که کانون اصلی تجارت بین المللی هستند، توانسته ایم بحران ها را پشت سر بگذاریم.

 

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.