هرمزگان جزء ۵ استان درآمدزا در حوزه اقتصادی است

مدیرکل جدید امور اقتصادی و دارایی هرمزگان عنوان کرد: این استان بزرگ‌ترین تأمین‌کننده بودجه کشور و جزء ۵ استان درآمدزا در حوزه اقتصادی به شمار می‌رود

به گزارش سی نیوز و به نقل از ایلنا ، آیین معارفه مدیرکل جدید امور اقتصادی و دارایی استان هرمزگان با حضور استاندار هرمزگان و برخی از  مدیران و مسئولان استان هرمزگان برگزار و با ابلاغ فرهاد دژپسند وزیر اقتصاد، مهدی دسینه به‌عنوان نماینده وزیر و مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان هرمزگان معرفی شد.

مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان هرمزگان در این آیین گفت: استان هرمزگان دارای ظرفیت‌های بالایی است که باید از آن استفاده شود.

مهدی دسینه افزود: وجود بنادر تجاری، مناطق آزاد و ویژه اقتصادی، صنایع بزرگ در غرب استان هرمزگان، وجود ۱۴ جزیره در این استان، شبکه‌های حمل و نقل مختلف، استفاده از ظرفیت دریا، صنعت شیلات و توریسم می‌تواند نقش مهمی در حوزه اقتصادی داشته باشد.

وی با بیان اینکه ۷۱ درصد درآمد کشور در حوزه حمل و نقل، ۲۰ درصد در حوزه تجارت غیرنفتی متعلق به  استان هرمزگان است، مطرح کرد: استان هرمزگان بزرگ‌ترین تأمین‌کننده بودجه کشور و جزء پنج استان درآمدزا در حوزه اقتصادی به شمار می‌رود.

مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان هرمزگان ابراز امیدواری کرد که با کمک مسئولان بتواند در انجام امور محول شده در حوزه اقتصادی موفق عمل کند.

مهدی دسینه رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد قشم با حکم فرهاد دژپسند وزیر امور اقتصادی و دارایی به‌عنوان مدیرکل امور اقتصادی و دارایی و نماینده وزیر در استان هرمزگان منصوب شد.

دسینه از مدیران جوان هرمزگانی، عضو هئیت علمی گروه اقتصاد دانشگاه آزاد اسلامی بندرعباس و دارای مدرک دکتری مالی با درجه استادیاری است.

لینک کوتاه http://i.seanews.ir/Xvc3M
ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.