قدردانی از نمایندگان ایران در مقر سازمان جهانی دریانوردی

 

رییس کمیته فرعی ۵ NCSR از مشارکت نمایندگان ​جمهوری اسلامی ایران به عنوان یکی از کشورهای فعال در تهیه مدل کورس ۳,۱۴ قدردانی کرد.

به گزارش سی نیوز و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سازمان بنادر و دریانوردی، درخلال برگزاری پنجمین اجلاس کمیته فرعی تخصصی ناوبری، مخابرات و جستجو ونجات دریایی (۵ NCSR) که در مقر سازمان جهانی دریانوردی برگزار شد، رییس کمیته  فرعی  ۵ NCSR  از مشارکت  نمایندگان ج.ا.ایران به عنوان یکی از کشورهای فعال در تهیه مدل کورس ۳,۱۴ با عنوان  SAR Mission Coordinator و تهیه اولین پیش نویس آن تشکر و از مشارکت نماینده  جمهوری اسلامی ایران  محمد مهدوی گورابی به عنوان یکی از course developer  ها قدردانی کرد.

لازم بذکر است پیشنهاد مشارکت و تهیه مدل کورس مربوطه توسط نماینده سازمان بنادر در آیمو در خلال اجلاس قبلی کمیته مطرح شده بود که مورد موافقت دبیرخانه آیمو و کشورهای عضو واقع شد.

همچنین در مراسمی که در تاریخ ۶ مارس ۲۰۱۸در مقر آیمو برگزار شد، از لوح یادمان هفتادمین سال تصویب کنوانسیون آیمو که موجب تاسیس سازمان بین المللی دریانوردی شد، رونمایی کردند.

در این جشن الیزابت دوم؛ ملکه انگلیس نیز حضور داشت و از لوح یادبود هفتادمین سال تاسیس آیمو در حالی که دبیر کل آیمو کی تاک لیم نیز وی را همراهی می کرد، رونمایی کرد.

آیمو همچنین در این مراسم از نماینده سازمان بنادر و دریانوردی، ماندانا منصوریان بخاطر فعالیت های موثر وی در مباحث مرتبط با آیمو  و برخی معیارهای دیگر  در گروه “ایمنی و عامل انسانی”  که در حاشیه این جشن برگزار شد، دعوت  بعمل آورده بود که وی ضمن شرکت در آن گروه، دفتر یادبود هفتادمین سال تاسیس آیمو را نیز امضا کرد

 

 

 

ممکن است شما دوست داشته باشید
0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments