در سازمان بنادر و دریانوردی اعلام شد؛ آمادگی لهستان در زمینه سرمایه‌گذاری ساخت کشتی در ایران

 

کورازیک؛ نماینده وزارت اقتصاد دریایی و ناوبری داخلی کشور لهستان با همراهی رودز یویک؛ مدیر بخش توسعه و فن‌آوری شرکت MARS با هادی حق‌شناس معاون امور دریایی سازمان بنادر و دریانوردی دیدار کردند که در این دیدار در خصوص شرایط سرمایه‌گذاری در زمینه ساخت انواع شناور در سواحل ایران بحث و تبادل‌نظر شد .

به گزارش سی نیوز و به نقل از پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، در این نشست که مدیران کل حوزه معاونت دریایی سازمان نیز حضور داشتند ، نماینده وزارت اقتصاد دریایی و ناوبری داخلی لهستان از آمادگی و علاقه مندی صاحبان کشتی‌سازی این کشور برای سرمایه‌گذاری در حوزه ساخت کشتی‌ها با کاربری‌های گوناگون در ایران خبر داد.

معاون امور دریایی سازمان بنادر ، ضمن استقبال از هرگونه سرمایه‌گذاری خارجی و اعلام  همکاری در چارچوب وظایف و ماموریت‌های محوله این سازمان ، سیاست‌ها و شرایط قانونی سرمایه‌گذاری در بخش ساخت شناورها به ویژه کشتی‌های مسافری و تفریحی را تشریح کرد.

به گفته هادی حق‌شناس،  شرکت‌های ساخت کشتی‌ها می‌توانند از ظرفیت‌های مناطق آزاد تجاری جنوب و شمال کشور، با توجه به امتیازات ویژه سرمایه‌گذاری در این مناطق، استفاده کنند و به صورت مستقل و یا با مشارکت بخش‌های خصوصی کشتی‌سازی ایرانی در این حوزه فعالیت داشته باشند.

ممکن است شما دوست داشته باشید
0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments