در دیدار مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی با مدیران شرکت کانت شیب ایتالیا عنوان شد؛ اشتیاق ایتالیایی ها برای سرمایه گذاری در بنادر ایران

مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی با مدیران شرکت کانت شیب ایتالیا دیدار کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بنادر و دریانوردی، محمد راستاد؛ مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی با هیات همراه در سفر کاری به کشور ایتالیا روز گذشته با مدیران شرکت کانت شیب در بندر تجاری لاسپتزیا ایتالیا دیدار کرد.

در این دیدار مدیران شرکت کانت شیب ایتالیا از توانمندی، وضعیت سرمایه گذاری و ارتباطات بین المللی که این شرکت دارد گزارش جامعی ارایه کردند.

شرکت کانت شیب ایتالیا در بنادر مختلف اروپایی و آفریقایی سرمایه گذاری و فعالیت های گسترده ای دارد.

مدیران شرکت کانت شیب ایتالیا در دیدار با مدیر عامل سازمان بنادر و دریانوردی خواستار توسعه همکاری ها با بنادر ایران شدند و تاکید کردند: این شرکت مشتاقانه در پی فرصتی برای سرمایه گذاری و یا مشارکت با شرکت های ایرانی است.

همچنین مدیر عامل سازمان بنادر و دریانوردی با سفیر جمهوری اسلامی ایران در رم دیدار کرد.

محمد راستاد؛ مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی با هیات همراه در سفر کاری به کشور ایتالیا روز گذشته با سفیر جمهوری اسلامی ایران در رم دیدار کرد.

در این دیدار رایزنی در زمینه توسعه همکاری های بندری و دریایی بین جمهوری اسلامی ایران و کشور ایتالیا در دستور کار سفارت ایران قرار گرفت.

همچنین یافتن راه های جذب سرمایه گذاران ایتالیایی و اروپایی در  برنامه سفارت جمهوری اسلامی ایران قرار گرفت.

سفیر جمهوری اسلامی ایران در ایتالیا نیز عملکرد سازمان بنادر و دریانوردی در توسعه همکاری های بین المللی را قابل تحسین دانست.

 

ممکن است شما دوست داشته باشید
0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments