جزئیات بازنگری قراردادهای بندری اعلام شد؛ محاسبه نرم های عملیاتی در بخش کانتینری و غیرکانتینری در بنادر کشور

مدیرکل امور بندری سازمان بنادر و دریانوردی درباره جزییات بازنگری قرادادهای بندری، گفت: پس از محاسبه نرم های عملیاتی در بخش کانتینری و غیرکانتینری، استانداردسازی نرم ها در گروه های کالایی مختلف و در بنادر مختلف در دستور کار قرار می گیرد.

به گزارش سی نیوز، روانبخش بهزادیان در گفت و گو با پایگاه اطلاع رسانی سازمان بنادر و دریانوردی در خصوص بازنگری قراردادهای بندری، اظهار کرد: بازنگری قراردادهای بندری از سال گذشته آغاز و در این راستا قراردادهای بنادر انزلی، نوشهر، امیرآباد، فریدون کنار در شمال و بنادر خرمشهر، آبادان، امام خمینی(ره) در جنوب بازنگری شده اند.

وی ادامه داد: قراردادهای کانتینری بندر شهیدرجایی، بوشهر، آستارا و گناوه در دست اقدام است و اگر شرایط بازنگری فراهم شود، سایر قراردادها نیز بازنگری می شوند.

به گفته مدیرکل امور بندری سازمان بنادر و دریانوردی،  سال آینده قراردادهای کانتینری و جنرال کارگوی بنادر بوشهر، گناوه، آستارا در صورت کاهش بیشتر کالا و قراردادهای جنرال کارگوی بندر شهیدرجایی در صورت لزوم بازنگری می شوند.

بهزادیان با بیان اینکه محاسبه نرم های عملیاتی در بخش کانتینری و غیرکانتینری در نرم افزارهای عملیاتی جیکامز و ccs در دست اقدام است، گفت: این موضوع در سه ماهه ابتدایی سال آینده عملیاتی خواهد شد.

مدیرکل امور بندری سازمان بنادر و دریانوردی، خاطرنشان کرد: پس از این مرحله، استانداردسازی نرم ها در گروه های کالایی مختلف و در بنادر مختلف در دستور کار قرار خواهد گرفت که این نرم های مصوب پس از تصویب در مراجع ذی ربط و در چارچوب الزامات مربوط به قانون تسریع در امر تخلیه و بارگیری در بنادر، اجرایی و ابلاغ می شود.

ممکن است شما دوست داشته باشید
0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments