در سیزدهمین گردهمایی ادارات امور دریانوردان و مراکز آموزش دریانوردی نامحدود کشور مطرح شد؛ رفع مشکل کارورزی دریانوردان

 

سیزدهمین گردهمایی ادارات امور دریانوردان و مراکز آموزش دریانوردی نامحدود برگزار به منظور رفع مشکل کارورزی دریانوردان و بازنگری ۴۴ دستورالعمل برگزاری دوره‌های آموزشی، برگزار شد.

به گزارش سی نیوز و به نقل از پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، سیزدهمین گردهمایی ادارات امور دریانوردان و مراکز آموزش دریانوردی نامحدود در محل اداره کل امور دریانوردان با حضور معاون اداره کل، روسای ادارات استانداردها و آزمون و اسناد دریانوردان سازمان و بنادر و ۲۱ مرکز آموزشی تربیت کننده دریانوردان در سمت های نامحدود برگزار شد.

در این گردهمایی در خصوص مسایل و مشکلات  پیش روی آموزش دریانوردی کشور بحث و تبادل نظر صورت گرفت.

نظارت آنلاین بر موسسات آموزشی توسط دوربین و ثبت حضور غیاب توسط چهره نگاری، شیوه های ارزیابی مراکز آموزشی، نحوه ثبت دوره‌های آموزشی در سامانه جامع امور دریانوردان، ضرورت تدوین دستورالعمل مدرسین دوره‌های آموزشی، بازنگری ۴۴ دستورالعمل برگزاری دوره های آموزشی و ضرورت یکسان‌سازی تعرفه‌های دوره‌های آموزشی از جمله مباحثی بود که در سیزدهمین گردهمایی ادارات امور دریانوردان و مراکز آموزش دریانوردی مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

در این گردهمایی حسین یونسی خمسی؛ معاون اداره کل امور دریانوردان و سازمان‌های تخصصی بین‌المللی سازمان بنادر و دریانوردی، ضمن تاکید بر لزوم هم افزایی برای حل مشکلات دریانوردان، گفت: سازمان بنادر و دریانوردی با همکاری سایر ارگان‌ها در صدد رفع مشکل کارورزی دریانوردان است.

ممکن است شما دوست داشته باشید
0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments