با حضور وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی؛ آيين ابلاغ قرارداد اپراتور ترمينال ١ كانتينرى مجتمع بندرى شهيد رجايى برگزار شد

 

امروز طی مراسمی، قرارداد 5 ساله دو اپراتور سینا و بتا از سوی آخوندی رسماً به آنها ابلاغ شد و بدین ترتیب، ترمینال یک به شرکت بتا و ترمینال دو به شرکت سینا بابت اپراتوری تحویل داده شد.

به گزارش سی نیوز و به نقل از خبرگزاری فارس، آيين ابلاغ قرارداد اپراتور ترمينال ١ كانتينرى مجتمع بندرى شهيد رجايى با حضور عباس آخوندی، وزیر راه و شهرسازی و محمد راستاد، مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی برگزار شد.

آخوندی در این سفر از کارگاه ولتاژ گنتریکرن و ترانستینر ترمینال ۲ و تکمیل فاز ۲ توسعه بندر شهید رجایی بازدید کرد. همچنین مرحله اول فاز سوم طرح توسعه بندر شهید رجایی امروز توسط وزیر راه و شهرسازی افتتاح می‌ شود.

طرح توسعه فاز دوم بندر شهید رجایی و مرحله اول فاز ۳ از مواردی است که امروز از سوی آخوندی به مناسبت دهه فجر افتتاح می‌شود.

اعتبار کل این پروژه‌ها (حدود ۱۹ پروژه) بیش از ۴ هزار و ۵۰۰ میلیارد ریال برآورد شده است.

افتتاح مرکز امداد و نجات دریایی بندر شهید حقانی، لایروبی بندر جاسک و تجهیز پایانه خلیج فارس از دیگر پروژه‌های بنادر شرق استان هرمزگان است که توسط مسئولان دولتی به بهره‌برداری رسید.

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.