امضای تفاهمنامه همکاری جهاددانشگاهی یزد با شرکت ملی نفت‌کش ایران

سازمان‌ جهاددانشگاهی استان یزد و شرکت ملی نفت‌کش ایران در راستای استفاده بهیمنه از توانایی‌های علمی و آموزشی طرفین و همکاری مشترک در زمینه‌های مورد نیاز تفاهم‌نامه همکاری امضاء کردند.

به گزارش ایسنا، این قرارداد به منظور ایجاد و گسترش و همفکری آموزشی- پژوهشی فیمابین برای مدت یک سال به امضای «مهدی باصولی» رییس سازمان جهاددانشگاهی استان یزد، «سید علی طباطبایی قمی» رییس سازمان جهاددانشگاهی تهران، «محمدعلی خبازی‌نژاد رییس آموزش شرکت ملی نفت‌کش ایران و «جعفر طلایی‎‎تبار» مدیر عامل موسسه علوم دریایی نفتکش ایران رسیده است .

بر اساس مفاد این تفاهم‌نامه، طرفین نسبت همکاری در زمینه برگزاری دوره‌ها و کارگاه‌های آموزشی عمومی و تخصصی و استفاده از امکانات مورد نیاز، برگزاری تورها و بازدیدهای آموزشی، تولید بسته‌های آموزشی تخصصی استاندارد، همکاری در برگزاری دوره‌های  MBA و DBA جهت پرسنل شرکت، بررسی شیوه‌های و روش‌های نوین در آموزش کاربردی در رشته‎‎های مختلف، اقدام خواهند کرد.

همکاری در زمینه تالیف و ترجمه اسناد، کتب و مدارک علمی – آموزشی و تحقیقاتی، طراحی، تدوین، برنامه‌ریزی و اجرای دوره‌های آموزشی مورد نیاز، طراحی و برگزاری نشست‌ها و همایش‌های مشترک علمی، پژوهشی و فناوری، استفاده از امکانات و تجهیزات یکدیگر براساس قراردادهایی که منعقد می‌شود، فراهم‌آوردن امکان بازدید کارفرمایان از امکانات طرفین و همکاری در اخذ مجوزهای لازم برای برگزاری دوره‌های مقطع‌دار داخلی و بین المللی برای پرسنل شرکت، از دیگر موارد همکاری در این تفاهم‌نامه است.

گفتنی است، این قرارداد در 9 ماده و چهار نسخه به امضاء طرفین رسیده و پس از گذشت یک سال از امضای آن، در صورت توافق طرفین قابل تمدید است.

ممکن است شما دوست داشته باشید
0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments