پیام دبیر کل انجمن کشتیرانی و خدمات وابسته ایران به مناسبت سالروز تاسیس این انجمن

دکتر مسعود پل مه؛ دبیر کل انجمن کشتیرانی و خدمات وابسته ایران در پیام خود به مناسبت سالروز تاسیس این انجمن نوشت :

با سلام و احترام
برخود فرض می دانم شصت و هفتمین سالروز تاسیس انجمن ، این اتفاق میمون و مبارک را خدمت اعضای محترم هیئت مدیره ، مدیران پرتلاش و سخت کوش بخش های زیر مجموعه و تمامی همکاران عزیز این نهاد مهم و تاثیرگذار تبریک عرض نمایم.
بی شک انجمن کشتیرانی از مهمترین تشکل های صنفی مردم نهاد در حوزه اقتصادی است که پس از دهه های متوالی؛ مجاهدت و خدمت رسانی، هم اکنون نقش بسیار مهمی در سیاست های کلی اقتصاد دریایی کشور، ارتباط مستمر با دولت و سایر ارگان های حاکمیتی را دارد .
در شرایط امروز که از طرفی با تحریم های ظالمانه غرب و از سوی دیگر ، عواقب ناشی از شیوع ویروس کرونا و به تبع آن ایجاد مشکلات اقتصادی ناخواسته در کشور روبرو هستیم، صنعت کشتیرانی در حوزه خدمات لجستیکی با وجود تمام ناملایمات توانسته است مانع آسیب های کلان به بدنه اقتصادی کشور شود، علاوه بر این، حضور این تشکل ملی در عرصه های بین المللی نظیر فوناسبا ، بیمکو و اینترتانکو برای صیانت از حقوق کشور ، انشاالله بسیار درخشان و نوید دهنده آینده ای روشن خواهدبود .
اینجانب اطمینان دارم که انجمن در مسیر تحقق اهداف بلند نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و بویژه دستیابی به بالاترین تعامل انجمن با تمامی اعضا و البته نهاد های مربوطه فصلی ماندگار را به یادگار خواهد گذاشت .
بار دیگر این روز بزرگ را به نمایندگی هیئت مدیره محترم انجمن و جامعه دریایی کشور به تمامی پیشکسوتان صنعت کشتیرانی ، مدیران شرکتها، اصحاب، کارکنان صنعت حمل و نقل و شاکله لجستیکی کشور صمیمانه تبریک گفته و از درگاه ایزد منان برای همگی و بخصوص خانواده های معظم این قشر کوششگر آرزوی سلامتی و توفیق روز افزون دارم.

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.