پیام تبریک دبیرکل انجمن کشتیرانی به اعضای کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی

 

مسعود پل مه، دبیرکل انجمن کشتیرانی و خدمات وابسته ایران پس از مشخص شدن اعضای کمیته های تخصصی مجلس شورای اسلامی، پیام تبریکی برای اعضای کمیسیون عمران مجلس صادر کرد.

متن پیام وی بدین شرح است:

بسمه تعالی

اعضای محترم کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی (دوره یازدهم)

با سلام و تهیت

احتراما به نمایندگی از سوی جامعه دریایی و بندری کشور ، عضویت آن بزرگواران در کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی به عنوان یکی از حساس ترین و اثربخش ترین کمیسیون های تخصصی نهاد قانونگذاری کشور را به یکایک شما منتخبین مردم صمیمانه تبریک عرض می نمایم. قطعا اتخاذ چنین تصمیمی به عنوان برگی پرافتخار در سوابق درخشان تان و برای آبادانی هرچه بیشتر ایران اسلامی باقی خواهد ماند.

امیدوارم در سالی که از سوی مقام معظم رهبری (حفظه الله) به نام سال جهش تولید نامگذاری شده، شاهد رشد و ارتقای حوزه کسب وکار در بخش حمل ونقل کشور  باشیم و این مهم با هم  افزایی، هم اندیشی و افزایش تعاملات میان آن بزرگواران و فعالان بخش خصوصی که هم اکنون در خط مقدم جهاد اقتصادی کشور مشغول خدمتگزاری اند، روی تحقق خواهد یافت این تشکل با قدمتی ۶٧ ساله و با اتکال به منابع شایسته انسانی که کوله باری گرانقدر از تجارب و تخصص را در خود جای داده آمادگی دارد در راستای تعالی اقتصاد کشور توانمندی مجموعه صنفی انجمن کشتیرانی و خدمات وابسته ایران را در اختیار کمیسیون عمران قرار داده تا شاهد بهره و افزایی فی مابین بخش خصوصی و حاکمیتی باشیم.

 

با سپاس

مسعود پل مه

دبیرکل انجمن کشتیرانی و خدمات وابسته ایران

 

 

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.