کوهستک نیازمند راه‌اندازی گمرک و اسکله است

استاندار هرمزگان در سفر به شهرستان سیریک از پیگیری برای راه‌اندازی گمرک و اسکله در بندر کوهستک از توابع این شهرستان خبر داد.

به گزارش سی نیور، جاسم جادری در بازدید از بندر کوهستک در جمع مردم و مسئولان شهرستان سیریک افزود: شهرستان سیریک دارای استعدادهای فراوانی برای پیشرفت و توسعه است و باید از ظرفیت خیرین و سرمایه گذاران در این زمینه استفاده شود.

وی با بیان اینکه برای سومین بار است که به منظور دیدار با مردم و مسئولان سیریک به این شهرستان سفر کرده ام، ادامه داد: در این سفر خانه بهداشت روستای جیفری سیریک که به همت شیخ عبدالجلیل قاسمی از خیرین هرمزگانی احداث شده است، همزمان با هزار خانه بهداشت روستایی در کشور و 72 خانه بهداشت در هرمزگان افتتاح شد و خیرین این شهرستان مورد تجلیل قرار گرفتند.

او گفت: بندر کوهستک نیازمند راه اندازی اسکله و گمرک است که این کار نیز در آینده انجام می شود.

استاندار هرمزگان افزود: شهرستان سیریک دارای استعدادهای فراوانی برای پیشرفت و توسعه است و باید از ظرفیت خیرین و سرمایه گذاران در این زمینه استفاده شود.

جادری خاطرنشان کرد: شرق هرمزگان از محرومیت تاریخی رنج می برد و در دولت یازدهم نیز اقدامات بسیاری در این منطقه صورت گرفته اما نیازمند کار بیشتری هستیم.

وی تصریح کرد: هدف دولت تدبیر و امید سرمایه گذاری و فراهم کردن زمینه ایجاد اشتغال و تولید است و باید در شهرستان سیریک هم در این راستا گام برداریم.

ممکن است شما دوست داشته باشید
0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments