کشتیرانی ج.ا.ا آماده حضور در حوزه‌های اپراتوری بنادر هرمزگان

مدیرعامل کشتیرانی جمهوری اسلامی در دیدار با استاندار هرمزگان با اشاره به جایگاه مهم و حساس استان هرمزگان، گفت: آماده همکاری برای حضور در حوزه‌های اپراتوری بنادر این استان هستیم. توجه به ظرفیت‌های موجود در این استان، کشتیرانی پروژه‌های مهمی در هرمزگان در دست اجرا و مدیریت دارد.
محمد سعیدی ضمن اعلام آمادگی برای تقویت ناوگان حمل‌و‌نقل کشتیرانی در هرمزگان، خاطرنشان کرد: هرمزگان از مناطق بسیار مهم کشور به لحاظ بندری و دریایی محسوب می‌شود. کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران سرمایه ملی بزرگی برای مردم و دولت است و همه ما موظف هستیم در بخش خصوصی و دولتی ناوگان ملی کشور را تقویت کنیم. به گفته وی، کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران برنامه جامعی برای توسعه ناوگان خود در دستور کار دارد.

جاسم جادری استاندار هرمزگان نیز در این نشست گفت: توسعه صنعت بانکرینگ و تقویت ناوگان حمل‌و‌نقل کشتیرانی در استان هرمزگان از موارد بسیار مهمی است که باید پیگیری شود. آماده همکاری با کشتیرانی در جهت اجرای پروژه‌های مهم و بزرگ این مجموعه در استان هرمزگان هستیم. پیشنهادهای کشتیرانی در کارگروه‌های تخصصی استان هرمزگان مطرح و مورد بررسی قرار می‌گیرد تا به شکل مناسبی اجرائی شوند.

 

ممکن است شما دوست داشته باشید
0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments