کانتینرهای سیگنالی هوشمند تحول در صنعت کشتیرانی

تمام کسانی که به ایمنی کالا و کانتینر در بنادر و دریا دغدغه نشان می‌دهند با شنیدن اینکه یکی از بزرگترین شرکت‌های کشتیرانی دنیا در کنار افزایش سایز کشتی‌های کانتینری، جهت ارتقاء سطح ایمنی و رضایت مشتریان دست به اقدامی بسیار عالی زده است خوشحال می‌شوند.
به گزارش سی نیوز به نقل از مانا اخیرا خط کشتیرانی CMA CGM با تاسیس شرکت TRAXENS اقدام به تولید کانتینرهای صنعتی مجهز به سنسورهای تعقیب کننده کانتینر کرده است.
در سال 2015 شرکت TRAXENSسیستم پایش جدید و خلاقانه ای را ابداع کرد و کانتینرها را به تکنولوژی ای که مختص این شرکت است مجهز کرد.
این تکنولوژی مدیران منابع تامین انرژی را قادر می‌سازد نه تنها در هر زمانی موقعیت مکانی کانتینر خود را مشاهده کنند بلکه دمای کانتینر، حرکات مشکوک منجر به سرقت کانتینر، وجود هر گونه مواد معلق در اطراف کانتینر و حتی موقعیت آن نسبت به سایر کانتینرها را مشخص می‌کند.
با عرضه این تکنولوژی، صنعت کشتیرانی یک دوره جدیدی را نوید می‌دهد چرا که در دنیا، اطلاعات نقش اصلی و کلیدی را بازی می‌کند. ما پیشرفت‌های بزرگی به سوی آینده داشته و می‌توانیم در هر زمانی اطلاعاتی را جمع آوری و ارائه می‌کنیم که برای خود و مشتریان ما حائز اهمیت است.
مایکل فلاح پایه گذار و رئیس شرکت TRAXENS گفته است: پشتیبانی CMA CGM به شرکت وی این امکان را داده است تا یک نوآوری منحصر به فرد و ارزشمند را ایجاد و توسعه دهد که برای تمامی شرکت‌هایی که درحوزه نقل و انتقال کانتینر فعال هستند جذاب، مفید و مثمر ثمر باشد.
ممکن است شما دوست داشته باشید
0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments