پیش بینی «آخوندی» درباره بندر امیر آباد

وزیر راه و شهرسازی در بازدید از بندر امیر آباد گفت: با بهره برداري از ۶ پست اسكله جديد ، ظرفيت اسمي تخليه و بارگيري به ۷.۵ ميليون تن در سال مي رسد.

به گزارش سی نیوز، وزيرراه و شهرسازي از توانمندي‌ها و پروژه‌هاي عمراني و سرمايه‌گذاري اجرا شده و در حال ساخت بندر اميرآباد بازديد كرد.

وزير راه و شهرسازي را كه مدير عامل سازمان بنادر و دريانوردي ، استاندار مازندران ، جمعي ازنمايندگان استان مازندران در مجلس شوراي اسلامي و تعدادي از مسئولين اجرايي استان همراهي مي‌كردند، گفت: طرح‌هاي سرمايه گذاري و توسعه‌اي بزرگي در بندر اميرآباد در حال انجام است.

آخوندي با اشاره به سرمايه گذاري انجام شده توسط بخش خصوصي در بندر اميرآباد تأكيد كرد، مهمترين برنامه وزارت راه و شهر سازي ايجاد پسكرانه با توجه به ۱۰۶۰ هكتار اراضي پشتيباني و ايجاد زيرساخت هاي سرمايه گذاري براي سرمايه گذاران بخش خصوصي در بندر اميرآباد مي باشد.

وي به ظرفيت ۴.۵ ميليون تني تخليه و بارگيري بندر اميرآباد در سال اشاره و خاطر نشان كرد كه با بهره برداري از ۶ پست اسكله جديد ، ظرفيت اسمي تخليه و بارگيري به ۷.۵ ميليون تن در سال مي رسد.

وزير راه و شهرسازي از تجهيز و راه اندازي اسكله رورو ريلي در آينده نزديك خبر داد و گفت :با بهره برداري از اين اسكله و اتصال آن به شبكه ريلي سراسري نقش اين بندر دردرياي خزر برجسته تر مي شود.

ممکن است شما دوست داشته باشید
0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments