وضعیت عملکرد بنادر 9 ماه ابتدایی 1395

بر اساس آمار ارائه شده توسط سازمان بنادر و دریانوردی، در ۹ ماه امسال از کل بنادر ایران ۱۰۵ میلیون و ۹۰۴ هزار و ۹۴۰ تن کالا تخلیه و بارگیری شد که نشان دهنده افزایشی بالای ۷۶ درصد بوده است.

به گزارش سی نیوز، بر اساس آمار ارائه شده توسط سازمان بنادر و دریانوردی، در نه ماه امسال از کل بنادر ایران ۱۰۵ میلیون و ۹۰۴ هزار و ۹۴۰ تن کالا تخلیه و بارگیری شد که دارای افزایش ۷۶ درصدی بوده است.

تخلیه و بارگیری کالاهای غیرنفتی

از کل آمار گفته شده مربوط به تخلیه و بارگیری کالاها، سهم تخلیه و بارگیری کالاهای غیرنفتی ۷۰ میلیون و ۵۵۴ هزار و ۲۷۸ تن بوده که از این میزان سهم تخلیه ۳۰ میلیون و ۵۳۶ هزار و ۶۱۲ تن و سهم بارگیری ۴۰ میلیون و ۱۷ هزار و ۶۶۶ تن گزارش شده است.

در نه ماه سال ۹۵، واردات این نوع کالا ۲۴ میلیون و ۹۰ هزار و ۵۸۶ و صادارت کالاهای غیرنفتی ۳۵ میلیون و ۱۹۳ هزار و ۷۷۵ تن بوده است.

در نه ماه امسال آمار ترانزیت نیز ۳ میلیون و ۴۰۸ هزار و ۱۵۳ تن اعلام شده است.

تخلیه و بارگیری کالاهای نفتی

از کل آمار گفته شده مربوط به تخلیه و بارگیری کالاها، سهم تخلیه و بارگیری کالاهای نفتی ۳۵ میلیون و ۳۵۰ هزار و ۶۶۲ بوده که از این میزان سهم تخلیه ۱۴ میلیون و ۶۸۶ هزار و ۴۵۷ تن و سهم بارگیری ۲۰ میلیون و ۶۶۲ هزار و ۲۰۵ تن گزارش شده است.

در ۹ ماه سال ۹۵، واردات این نوع کالا ۲ میلیون و ۴۴۴ هزار و ۷۸۱ همینطور صادارت کالاهای نفتی ۱۸ میلیون و ۴۵۴ هزار و ۹۴۲ تن با افزایش ۷۶.۲ درصدی بوده است.

در ۹ ماه امسال آمار ترانزیت برابر یک میلیون و ۱۷۳ هزار و ۴۷۷ تن اعلام شده است.

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.