هرمزگان قهرمان نهمین دوره مسابقات ورزش های آبی بانوان شد

سوت پایان نهمین دوره مسابقات شنا و قایقرانی بانوان بنادر کشور در حالی در بندر شهید رجایی به صدا درآمد که با احتساب مجموع امتیازات تیمی، بنادر هرمزگان در جایگاه قهرمانی این مسابقات ایستاد و مقام دوم و سوم به ترتیب به تیم های بندر انزلی و تهران رسید.

به گزارش سی نیوز به نقل از واحد اطلاعات و اخبار روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی هرمزگان، در آیین پایانی این مسابقات که در سالن همایش های ساختمان مرکزی بندر شهید رجایی برگزار شد، “اله مراد عفیفی پور” مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان فرا رسیدن ایام الله دهه مبارک فجر را به جامعه دریایی و بندری و خانواده های آنان تبریک گفت و برکات و دستاوردهای انقلاب اسلامی در اقتصاد کشور به ویژه توسعه دریامحور و پیشرفت های صورت گرفته در صنعت حمل و نقل دریایی را برشمرد.

وی ضمن تشریح ابعاد گسترده تاثیرات ورزش بر بهره وری نیروی انسانی، سلامتی تن را ابزاری برای رسیدن به تعالی انسانی دانست و گفت: برگزاری مسابقات ورزش های آبی به میزبانی استان هرمزگان بار دیگر نگاه ها را به ظرفیت های گسترده دریا معطوف کرد و از سوی، چنین رویدادهایی در افزایش شادابی، نشاط و انگیزه کاری کارکنان و خانواده‌‌های آنها نیز موثر است.

عفیفی پور در پایان توانمندی و توانایی کارکنان بنادر در دستیابی به موفقیت های سازمانی را در گرو حمایت و پشتیبانی مادران، همسران و اعضای خانواده آنان دانست.

“حمیدرضا محمدحسینی” معاون توسعه مدیریت و منابع و نایب رییس کمیته ورزش اداره کل بنادر و دریانوردی هرمزگان نیز طی اظهاراتی به بیان اهمیت توسعه ورزش در ایجاد فضای شادی و نشاط در میان خانواده بزرگ سازمان بنادر پرداخت.

وی از تمامی زحمات دست اندرکاران برگزاری مسابقات و حمایت های مدیرکل در مراحل مختلف این رویداد، تقدیر و تشکر کرد.

در پایان این مراسم از تیم های برتر و برگزیدگان رشته های مختلف مسابقات، تجلیل بعمل آمد.

گفتنی است، پخش چندین نماهنگ متنوع از متن و حاشیه مسابقات، گرامیداشت حماسه شهدای آتش نشان و مضامین ملی و میهنی، اجرای موسیقی زنده توسط هنرمندان روشندل و همچنین بهره گیری از المان های بومی و محلی استان هرمزگان همچون نقش حنا و پخت نان محلی از جمله بخش های جنبی این برنامه بود که با استقبال گسترده ای مواجه شد.

لازم به ذکر است، نهمین دوره مسابقات شنا و قایقرانی بانوان بنادر کشور طی روزهای 12 تا 15 بهمن ماه به میزبانی بندر شهید رجایی برگزار شد و بیش از 250 نفر از کارکنان، همسران و فرزندان دختر پرسنل بنادر آبادان، خرمشهر، نوشهر، بوشهر، چابهار، امام خمینی(ره)، انزلی، امیرآباد، هرمزگان و سازمان مرکزی حضور داشتند.

بر اساس این گزارش، در مسابقات شنا، بنادر انزلی، هرمزگان و امام خمینی(ره) به ترتیب مقام اول تا سوم این دوره از مسابقات را کسب کردند. در بخش قایقرانی، بنادر هرمزگان در جایگاه نخست قرار گرفت و بنادر انزلی و نوشهر عناوین دوم وسوم را تصاحب کردند.

با احتساب مجموع امتیازات تیمی، بنادر هرمزگان جام قهرمانی این دوره از مسابقات را کسب کرد، بندر انزلی نایب قهرمان شد و مقام سوم نیز به تیم تهران رسید.

 

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.