نگاهی به نخستین نمایشگاه بین‌المللی راهداری راهسازی حمل و نقل و صنایع وابسته

نخستین نمایشگاه بین‌المللی راهداری راهسازی حمل و نقل و صنایع وابسته از تاریخ 28 تا 30 آذرماه در مصلی تهران برگزار شد.

به گزارش سی نیوز،  90 درصد شرکت کنندگان نمایشگاه را بخش خصوصی عمدتا در زمینه راهداری و راهسازی تشکیل می‌دهند. همچنین پیمانکاران استانی نیز دراین نمایشگاه شرکت کرده‌ بودند.

این نمایشگاه که از روز ۲۸ آذر تا ۳۰ آذر ادامه داشت، از سوی وزارت راه و شهرسازی، سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای و با حمایت و مشارکت سازمان جهانی راه و حمل و نقل (Piarc) برگزار شد.

در نمایشگاه بین المللی راهسازی، راهداری، حمل و نقل و صنایع وابسته علاوه بر وزارتخانه ها و سازمانها، ده‌ها شرکت داخلی و خارجی نوین ترین و جدیدترین تولیدات و خدمات خود را ارائه کرده‌ بودند.


در این رویداد ، انواع ماشین آلات و صنایع راه سازی، پل سازی، تونل سازی، دستگاه‌های مختلف خدمات راهداری شامل لودر، بلدوزر، گریدر،ماشین‌های برف‌روب، ماشین های امداد جاده‌ای، دستگاه‌های و صنایع مربوبط به بهسازی جادها، آسفالت و روکش خیابان‌ها و جاده‌ها، علایم راهنمائی جاده ها و دیگر صنایع مرتبط با راهسازی، راهداری حمل و نقل در معرض دید علاقه‌مندان قرار گرفت.

دستیابی به خودکفایی ملی و توسعه صنعت راهسازی و راهداری کشور، شناخت موانع و علل عدم توسعه یافتگی صنعت تولید محصولات راهسازی و راهداری در کشور ، شناسایی نیازهای اجرایی در توسعه صنعت راهسازی و راهداری کشور، نوسازی و تقویت مزیت‌های رقابتی صنعت راهسازی و راهداری کشور، ایجاد اشتغال مولد در صنعت راهسازی و راهداری کشور، ارتقای بازار سرمایه صنعت راهسازی و راهداری کشور و ارتقاء جایگاه صنعت راهسازی و راهداری در توسعه صادرات کشور موضوعات مورد بحث در این نمایشگاه و نشست‌های جانبی آن بود.

ممکن است شما دوست داشته باشید
0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments