نشست هم‌اندیشی انجمن کشتیرانی و موسسه بین‌المللی حقوقی دن‌تز

اعضای هیات مدیره انجمن کشتیرانی و خدمات وابسته با مدیران موسسه حقوقی دن تز (DENTONS) در محل انجمن دیدار و گفت‌و‌گو کردند.

به گزارش سی نیوز، در این جلسه که حسینی منش، مشاور ارشد و پیروزان پروین، مدیر موسسه حقوقی دن تز و امید ملک، علیرضا چشم‌جهان و مهرشاد معین انصاری از اعضای هیات مدیره حضور داشتند، درباره همکاری‌های دو طرف در بخش سرمایه‌گذاری صنعت دریایی ایران و مباحث حمل و نقل بین‌المللی دریایی و ترانزیت بحث و تبادل نظر شد.

dantese1

بنابر این گزارش، پیروزان پروین، مدیر موسسسه حقوقی دن‌تز در این جلسه موقعیت و امکانات موسسه خود را در سطح بین المللی تشریح کرد و با تاکید بر اینکه این موسسه در بیشتر کشورهای اروپائی و آسیائی دفتر فعال دارد، از آمادگی همکاری با انجمن در خصوص معرفی و مشاوره با موسسات کشورهای اروپائی و آسیائی برای سرمایه‌گذاری و مدیریت در بخش های مختلف حمل و نقل و لجستیک خبر داد.

در ادامه این جلسه امید ملک ، مهرشاد معین انصاری و علیرضا چشم جهان ضمن معرفی انجمن، مواضع و موقعیت این تشکل صنفی را بیان کردند و استراتژی انجمن برای همکاری در حمل و نقل و ترانزیت دریایی و دیگر امکانات بالقوه ایران به‌ویژه در دریای خزر را تشریح کردند.

در پایان این دیدار مقرر شد برای همکاری‌های دو طرف، جلسات دیگری برگزار شود.

ممکن است شما دوست داشته باشید
0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments