نشست تخصصی مشترک بندری و دریایی ایران و آلمان برگزار شد

به منظور توسعه و تقویت روابط مشترک با کشورهای معتبرو صاحب صنعت دریایی، و هیأت بلندپایه آلمانی به ریاست خانم آنه یاکوبز اشلایت هوف مدیر دپارتمان صنایع دریایی وزارت اقتصاد و انرژی آلمان به همراه ۲۰ نفر از مدیران ارشد شرکت های بخش خصوصی مرتبط با تجهیزات و امکانات بندری و دریایی آلمان، نشست مشترکی را با مهندس اسلامی معاون امور بندری و مناطق ویژه سازمان بنادر و دریانوردی، معاون امور دریایی و مدیران کل سایر حوزه های فنی و مهندسی، امور بندری و دریایی سازمان برگزار شد.

در این نشست تخصصی، توضیحاتی در خصوص نحوه مشارکت و همکاری دو کشور در زمینه ارائه خدمات مشاوره و فروش تجهیزات بندری و دریایی ارائه شد.

در انتها مقرر گردید پیگیری های لازم در خصوص موضوعات مرتبط با مراجع دریایی دو کشور که به طرف آلمانی منعکس شده بود مورد پیگیری ریاست هیأت آلمانی قرار گرفته و پیگیری ارتباطات لازم بین شرکت های آلمانی و زیربخش های مرتبط سازمان بنادر و دریانوردی به صورت مستمر در دستور کار طرفین قرار گیرد.

همچنین مقرر شد هیأت آلمانی به منظور بازدید از توانمندیهای عملیاتی و طرح های توسعه ای بندر شهیدرجایی، از بنادر استان هرمزگان دیدن کند.

ممکن است شما دوست داشته باشید
0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments