مهرماه موعد اعلام اپراتور فاز یک بندر شهید رجایی

معاون بندری سازمان بنادر و دریانوردی خبر داد که در‌کمتر از دو ماه آینده موضوع جذب اپراتور در بندر شهید رجایی بررسی‌ و برنده‌ مزایده (اپراتور) بندر شهید رجایی در فاز یک معرفی خواهد شد.

به گزارش سی نیوز، «جلیل اسلامی‌» معاون بندری سازمان بنادر و دریانوردی، درباره جذب اپراتور در بندر شهید رجایی گفته است: نتایج فعالیت‌های سازمان بنادر و دریانوردی در این حوزه به زودی اعلام می‌شود.

وی با اشاره به اینکه فراخوان مزایده انتخاب اپراتور پایانه شماره یک بندر شهید رجایی برگزار شد، ادامه داد: در کمتر از دو ماه آینده موضوع جذب اپراتور در بندر شهید رجایی بررسی‌ و برنده‌ مزایده (اپراتور) بندر شهید رجایی در فاز یک معرفی خواهد شد.

معاون بندری سازمان بنادر و دریانوردی گفت: فراخوان برگزار شده است، اسناد در مرحله اول وصول شده است و بالأخره روز دوم مردادماه بازگشایی پاکت‌ها انجام شد، کمیته کارشناسی باید موضوع را از جوانب مختلف بررسی کند و پس از برگزاری فرایند مزایده، نتیجه به صورت رسمی اعلام خواهد شد.

اسلامی با اشاره به اینکه در پایانه شماره یک‌ بندر شهید رجایی یک اپراتور خواهیم داشت، اضافه کرد: همچنین در پایانه‌ شماره ۲ هم یک اپراتور خواهیم داشت.

وی با اشاره به اینکه مطالعات‌ برای‌ واگذاری فاز سوم بندر شهید رجایی به اپراتور آغاز شده است، اظهار داشت: بدین ترتیب ‌در پایانه شماره ۳ با تکمیل آن، یک اپراتور دیگر به عنوان اپراتور سوم معرفی می‌شود.

معاون بندری سازمان بنادر و دریانوردی به فارس گفته است: البته فعلاً موضوع فعالیت‌ها در حیطه ‌اپراتوری فاز یک بندر شهید رجایی مطرح است‌.

اسلامی با بیان اینکه این مزایده بین‌المللی است، اظهار داشت: بیش از ۲۰ متقاضی‌ خارجی نیز برای حضور در این مزایده شرکت کرده‌اند و قطعاً پس از بررسی اسناد از زوایای مختلف، نتیجه مزایده به صورت رسمی اعلام خواهد شد.

در حال حاضر در فاز یک بندر شهید رجایی دو اپراتور سینا و بتا فعالیت می‌کنند که طبق اعلام معاون بندری سازمان بنادر و دریانوردی این دو اپراتور نیز ‌در فراخوان مزایده شرکت کردند

ممکن است شما دوست داشته باشید
0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments