مناطق آزاد گلوگاه‌های مهم صادرات کشور

معاون روابط کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: مناطق آزاد گلوگاه‌های مهم کشور در امر صادرات تولیدات داخل به دیگر نقاط جهان است.
به گزارش سی نیوز، سیدحسن هفده‌تن در دیدار با مدیرعامل منطقه آزاد چابهار، از اقدامات صورت گرفته برای سلامت نیروی کار تقدیر کرد و با اشاره به تعیین خط مشی از سوی مقام معظم رهبری در خصوص توسعه سواحل مکران، افزود: توسعه سواحل مکران از سوی دولت بصورت ویژه توسط شخص رئیس جمهور دنبال می‌شود. این سواحل فرصت مناسبی برای توسعه اشتغال و ظرفیت بالقوه سرمایه‌گذاری داخلی و خارجی است.
وی یکی از مزیت های مهم کشور را وجود نقاط زیبای گردشگری منحصر بفرد دردنیا دانست و تاکید کرد: توسعه گردشگری بخصوص گردشگری سواحل و دریا در چابهار می‌تواند سیستان و بلوچستان را در منطقه بیش از این بشناساند.
معاون وزیر کار ارتقاء بهره‌وری نیروی کار را یکی از مسائل ضروری برشمرد و گفت: افزایش ایمنی کار و برنامه ریزی ایمنی نیروی کار و پیشگیری از حادثه و کاهش حوادث منجر به فوت در مناطق آزاد را از اولویت‌های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی است.
وی ابراز امیدواری کرد با ایجاد شرایط مناسب و انعقاد تفاهم نامه‌های همکاری با مناطق آزاد بتوانیم نقش موثری در روند بهبود شرایط کار ایجاد کنیم.
ممکن است شما دوست داشته باشید
0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments