معرفی مدیرکل جدید عملیات و ایمنی دریایی سازمان بنادر

طی مراسمی با حضور معاون امور دریایی سازمان بنادر و دریانوردی، مدیرکل جدید عملیات و ایمنی دریایی معرفی و منصوب شد.

به گزارش سی نیوز ، با حکم «محمد سعیدنژاد» مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی، «اله مراد عفیفی پور» به عنوان مدیرکل جدید عملیات و ایمنی دریایی منصوب و از زحمات و تلاشهای سیامک صحرایی تقدیر و تشکر شد.

بر اساس اعلام روابط عمومی سازمان بنادر، محمد راستاد در این مراسم که کارشناسان و رؤسای ادارات بخش دریایی نیز حضور داشتند، توسعه کیفی ناوگان تحت پرچم به ویژه رفع چالشهای شناورهای سنتی و ارتقای کیفی خدمات دریایی به کشتی ها بر اساس شاخص های قابل رقابت را به عنوان مأموریت های حائز اولویت این اداره کل برشمرد.

معاون امور دریایی سازمان بنادر در این مراسم همچنین حسین عباس نژاد، مدیرکل پیشین سازمان های تخصصی این سازمان را به عنوان معاون مدیرکل امور عملیات و ایمنی دریایی منصوب کرد.

راستاد تغییرات مدیریتی ایجاد شده را ناشی از تحولات تشکیلاتی حوزه دریایی سازمان دانست که بر اساس توسعه کیفی اهداف معاونت دریایی صورت می گیرد.

در این مراسم همچنین عفیفی پور با حساس و سنگین خواندن مأموریت های سازمان در بخش معاونت دریایی، سامان دهی مشکلات شناورهای سنتی، توسعه کیفی ناوگان جمهوری اسلامی و مکانیزه سازی کلیه فعالیت های بخش دریایی را سبب اشغال پایدار و اقتدار دریایی کشور در منطقه خلیج فارس عنوان کرد و بر تقویت استفاده از ظرفیت بنادر با ایجاد سخت افزار و نرم افزارهای مناسب تأکید کرد.

ممکن است شما دوست داشته باشید
0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments