معرفی مدیرکل جدید بنادر و دریانوردی استان بوشهر

«محمدمهدی بنچاری»در آیینی با حضور معاون امور عمرانی استانداری بوشهر، به عنوان مدیرکل جدید بنادر و دریانوردی استان بوشهر معرفی شد.

به گزارش سی نیوز، در آیینی با حضور معاون امور عمرانی استانداری بوشهر، معاون امور بندری و مناطق ویژه سازمان بنادر و دریانوردی، مدیرکل حوزه مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی، مدیران ارشد استان و کارکنان بندر بوشهر، ضمن تقدیر از زحمات محمد راستاد، محمدمهدی بنچاری به عنوان مدیرکل جدید بنادر و دریانوردی استان بوشهر معرفی شد.

«جلیل اسلامی» معاون امور بندری و مناطق ویژه سازمان بنادر و دریانوردی، در این آیین ضمن تقدیر از زحمات مهندس راستاد، گفت: بوشهر با توجه به تاریخچه گذشته و با نقش کلیدی که در سال‌‌های حین جنگ و بعد از جنگ و مخصوصا در دوره تحریم ایفا کرد یک ماهیت تثبیت شده است و امروز تمام پتانسیل‌های توسعه و پیشرفت را دارد.

اسلامی افزود: بندر بوشهر در حوزه دریایی در سال‌های اخیر با اتفاقاتی که در حوزه بنادر و دریانوردی افتاد نشان داد، که فرصت‌های تعریف نشده و کوچک را می‌توان به فرصت‌های بزرگ تبدیل کرد، می‌توان کار ایجاد کرد، می‌شود امید ایجاد کرد و می‌شود به آینده‌ایی روشن‌تر نیز امید بست.

ممکن است شما دوست داشته باشید
0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments