مشتاقانه در انتظار گسترش همکاری ها با ایران هستیم

دبیرکل سازمان بین المللی دریانوردی با «مثبت» شمردن نقش ایران درسازمان جهانی دریانوردی گفت:کشورهای عضو آیمو از همکاری با ایران استقبال می کنند.

AIMO & Baeidi

به گزارش سی نیوز به نقل از روابط عمومی سازمان بنادر، «کی تاک لیم» در دیدار با «دکترحمید بعیدی نژاد» سفیر جمهوری اسلامی ایران در انگلیس، گفت: ایران یکی از مهمترین اعضاء سازمان بین المللی دریانوردی است

دبیر کل آیمو افزود: ایران همواره در نشست‌های این سازمان فعال بوده است ودر جریان جلسات تخصصی آیمو نقش فعالی دارد که من از این بابت قدردان هستم.

دبیر کل سازمان بین المللی دریانوردی با «مثبت» شمردن نقش ایران در سازمان جهانی دریانوردی، گفت: متعاقب توافق هسته‌ای و لغو تحریم‌های بین المللی، همکاری‌های تهران به طرز چشم گیری افزایش یافته است که این مساله همچنین مورد استقبال سایر کشورهای عضو این نهاد بین المللی نیز قرار گرفته است.

کی تاک لیم بیان داشت: من نسبت به آینده همکاری‌ها و حضور فعال ایران در سازمان بین المللی دریانوردی خوش بین هستم و مشتاقانه در انتظار گسترش این همکاری هستم.

بر اساس این گزارش،  دکتر حمید بعیدی نژاد در دیدار با دبیر کل آیمو ضمن اشاره به وضعیت ژئوپلیتیکی ایران و اهمیت دریا ودریانوردی  برای ج.ا.ایران گفت: ج.ا.ایران جزء ۲۱  کشور قدرتمند دریایی جهان است که به دنبال افزایش و ارتقاء همکاری با آیمو است.

وی گفت : امروز در دوره پسابرجام طلیعه کار و روابط جدیدی را با آیمو می‌بینیم و امیدوارم این ارتقای روابط ، همراه با حضور جدی در این سازمان، بتواند منافع مهمی برای کشورمان در بر داشته باشد.

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.