مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان میزبان هیات مدیره انجمن کشتیرانی و خدمات وابسته

مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان در نشست مشترک با اعضای هیات مدیره انجمن کشتیرانی و خدمات وابسته، بر لزوم خدمات دهی مطلوب به خطوط کشتیرانی تأکید کرد.

به گزارش سی نیوز به نقل از واحد اطلاعات و اخبار روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی هرمزگان، “اله مراد عفیفی پور” در این نشست که با حضور رییس، نایب رییس و اعضای هیات مدیره انجمن کشتیرانی و خدمات وابسته ایران در ساختمان مرکزی بندر شهید رجایی برگزار شد، گزارشی از ظرفیت ها و توانمندی های بندر شهید رجایی را به اعضای انجمن کشتیرانی ارایه کرد.

وی بر لزوم خدمات دهی مطلوب به خطوط کشتیرانی تأکید کرد و در خصوص رفع مشکلات مطرح شده از سوی فعالان این صنف و گره گشایی از مسایل موجود نیز قول مساعد داد.

عفیفی پور ضمن بیان این مطلب که “تمامی فعالان دریایی و بندری همکاران ما محسوب می شوند”، پاسخگویی به دغدغه های فعالان کشتیرانی و تعامل و همکاری با دست اندرکاران این حوزه را جزو اولویت های مهم مسئولان اداره کل بنادر و دریانوردی هرمزگان دانست.

در این دیدار همچنین رییس و اعضای هیات مدیره انجمن کشتیرانی و خدمات وابسته ایران نیز خواستار رفع مشکلات کشتیرانی ها به ویژه در حوزه های اسنادی و مالی شدند و از آمادگی این صنف برای ایجاد فضایی همسو و همنوا با سیاست های کلان حوزه دریایی و بندری سخن گفتند.

ممکن است شما دوست داشته باشید
0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments