مجمع عمومی سالیانه انجمن کشتیرانی و خدمات وابسته برگزار شد

مجمع عمومی سالیانه “نوبت دوم” انجمن کشتیرانی و خدمات وابسته روز چهارشنبه 13 مرداد در محل اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی انجمن کشتیرانی و خدمات وابسته، جلسه مجمع از ساعت 14 با حضور اعضای انجمن و آقای «اباذر براری» نماینده اتاق بازرگانی آغاز شد و با تلاوت آیاتی از کلام الله مجید رسمیت یافت.

انتخاب رئیس مجمع و ناظران اول و دوم به همراه منشی جلسه، اولین مرحله از جلسه مجمع بود که با نظر مثبت حاضران در جلسه آقای «مهرشاد معین انصاری» به عنوان رئیس مجمع و آقایان «داریوش رشیدی» و «شهریار کیهانی» به ترتیب به عنوان ناظران اول و دوم انتخاب شدند. همچنین آقای «سید محمدجواد طباطبایی» نیز به عنوان منشی جلسه انتخاب گردید.

در اجرای دستور جلسه، آقای انصاری به ارائه گزارش عملکرد سال 1394 انجمن کشتیرانی و خدمات وابسته پرداخت و پس از ایشان آقای «امید ملک» به عنوان خزانه دار انجمن، گزارشی را در خصوص صورت های مالی و ترازنامه مالی سال 94 به استماع حاضرین رساند.

بعد از ارائه گزارش مالی، آقای «علیرضا چشم جهان» گزارشی را درباره برنامه های آموزشی انجمن کشتیرانی و خدمات وابسته قرائت کرد و آقای «محمد عیقرلو» نیز به عنوان بازرس گزارش تائید عملکرد صورت های مالی را به استنماع حاضرین رساند.

پس از پایان ارائه این گزارش ها، مرحله انتخاب بازرس اصلی و علل بدل آغاز شد. تا پیش از آغاز جلسه مجمع دو نفر نامزد شرکت در انتخابات شده بودند که پیش از آغاز رای گیری محمد عیقرلو که قبلا نیز به عنوان بازرس حضور داشتند آمادگی خود را برای شرکت در انتخابات اعلام کرد و بدین ترتیب تعداد نامزدهای شرکت در انتخابات بازرس اصلی و علی‎البدل به سه نفر رسید.

بعد از جمع آوری آرای حاضرین و شمارش آرا که در حضور نماینده اتاق برگزار شد آقای محمد عیقرلو با کسب 32 رای از مجموع 43 رای به عنوان بازرس اصلی و آقای «حسین صاحبی» با کسب 6 رای به عنوان بازرس علی‎البدل انتخاب شدند.

majmae anjoman 2

majmae anjoman 3

majmae anjoman 4

majmae anjoman

majmae anjoman

majmae anjoman

majmae anjoman

majmae anjoman

IMG_6360

IMG_6365

IMG_6371

IMG_6377

ممکن است شما دوست داشته باشید
0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments