فعالیت ۳۶ شناور مسافری و ۱۵ لندینگ کرافت در نوروز

مدیر اداره بنادر و دریانوردی قشم گفت:‌ ۳۶ فروند شناور با ظرفیت چهار هزار و ۸۶۴ نفر و ۱۵ فروند لندینگ کرافت عملیات جابجایی مسافران و خودرو را در بندر شهید ذاکری در ایام نوروز عهده‌دار هستند. 

به گزارش سی نیوز، سیدباقر موسوی با تاکید بر اینکه با توجه به ورود حجم انبوهی از گردشگران نوروزی به جزیره قشم، برنامه‌ریزی‌ها جهت استقبال مناسب از این گردشگران از سوی اداره بنادر و دریانوردی استان هرمزگان انجام شده است، از انجام بازرسی های فنی و ایمنی تمام شناوران اعم از مسافری ،حمل خودرو و تفریحی در مبادی اسکله های پهل، لافت،شهید ذاکری، کندالو، شیب دراز برای ارائه بهترین خدمات به مسافران نوروزی ورودی به جزیره قشم خبر داد و افزود: بر اساس برنامه‌ریزی‌های صورت گرفت 15 فروند لندینگ کرافت با ظرفیت حمل 630 دستگاه خودرو برای فعالیت در مسیر پهل به لافت اضافه شده اند.

وی ادامه داد: پیش از این 15 فروند لندینگ کرافت با ظرفیت حمل 750 دستگاه خودرو در این مسیر فعالیت داشت که هم اکنون تعداد این لندینگ کرافت ها به 30 فروند افزایش یافته است.

مدیر اداره بنادر و دریانوردی قشم با اشاره به اینکه 36 فروند شناور با ظرفیت چهار هزار و 864 نفر عملیات جابه جایی مسافران را در بندر شهید ذاکری در ایام نوروز عهده دار خواهند بود به مانا گفت: هم‌اکنون در بندر شهید ذاکری 30 فروند شناور با ظرفیت سه هزار و 264 نفر به مسافران خدمات ارائه می دهند. همچنین در ایام نوروز خدمات دهی در بنادر پهل و لافت شبانه روزی و بندر شهید ذاکری تا پایان جابجایی مسافران خواهد بود.

وی از نظارت کامل بازرسان این اداره بر عدم تردد شناوران غیرمجاز حمل مسافر نیز طی طرح نوروز 94 خبر داد.

ممکن است شما دوست داشته باشید
0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments