صدور مجوزهای ساخت دریایی بر عهده سازمان بنادر است

معاون فنی ونگهداری اداره کل بنادرودریانوردی استان بوشهر گفت: صدور هرگونه مجوز ساخت و بهره برداری از اسکله ها و تاسیسات ساحلی و دریایی درمحدوده سواحل فقط بر عهده سازمان بنادر و دریانوردی است.
به گزارش سی نیوز به نقل از مانا، مسعود قاسمیان با بیان اینکه مجوزهای ساخت وبهره برداری درسه بندراستان بوشهر صادر شد افزود: سازمان بنادرودریانوردی کشور مجوزهای ساخت وبهره برداری از تاسیسات بندری درسه بندر عسلویه، دیر و دیلم صادر کرد.
وی با بیان اینکه این مجوزها توسط کمیته صدور مجوز سازمان بنادر و دریانوردی صادر شده است خاطر نشان کرد: این مجوزها برای بهره برداری از اسکله شمار یک پایانه اختصاصی فرآورده های نفتی عسلویه، ساخت اسکله صادرات مواد معدنی بندر دیر واحداث کارگاه ساخت و تعمیر شناور در بندر دیلم توسط کمیته صدور مجوز سازمان بنادر و دریانوردی صادر شده است.
معاون فنی ونگهداری اداره کل بنادرودریانوردی استان بوشهربا اشاره به اینکه صدور هرگونه مجوزساخت دریایی بر عمده سازمان بنادر و دریانوردی است اضافه کرد: صدور هرگونه مجوز ساخت و بهره برداری از اسکله ها و تاسیسات ساحلی و دریایی درمحدوده سواحل کشور به استناد بند 22 از ماده 3 فصل دوم آیین نامه سازمان بنادر و دریانوردی مصوب سال 1348 و ماده واحد شماره 18423 مصوب سال 1387 مجلس شورای اسلامی و فقط بر عهده سازمان بنادر و دریانوردی است.
قاسمیان ادامه داد: برهمین اساس کمیته صدور مجوز سازه های ساحلی و دریایی به استناد دستورالعمل های قانونی، رسیدگی به درخواست متقاضیان طرح های ساحلی را بر عهده دارد.
ممکن است شما دوست داشته باشید
0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments