صدور مجوزهای ساخت دریایی بر عهده سازمان بنادر است

معاون فنی ونگهداری اداره کل بنادرودریانوردی استان بوشهر گفت: صدور هرگونه مجوز ساخت و بهره برداری از اسکله ها و تاسیسات ساحلی و دریایی درمحدوده سواحل فقط بر عهده سازمان بنادر و دریانوردی است.
به گزارش سی نیوز به نقل از مانا، مسعود قاسمیان با بیان اینکه مجوزهای ساخت وبهره برداری درسه بندراستان بوشهر صادر شد افزود: سازمان بنادرودریانوردی کشور مجوزهای ساخت وبهره برداری از تاسیسات بندری درسه بندر عسلویه، دیر و دیلم صادر کرد.
وی با بیان اینکه این مجوزها توسط کمیته صدور مجوز سازمان بنادر و دریانوردی صادر شده است خاطر نشان کرد: این مجوزها برای بهره برداری از اسکله شمار یک پایانه اختصاصی فرآورده های نفتی عسلویه، ساخت اسکله صادرات مواد معدنی بندر دیر واحداث کارگاه ساخت و تعمیر شناور در بندر دیلم توسط کمیته صدور مجوز سازمان بنادر و دریانوردی صادر شده است.
معاون فنی ونگهداری اداره کل بنادرودریانوردی استان بوشهربا اشاره به اینکه صدور هرگونه مجوزساخت دریایی بر عمده سازمان بنادر و دریانوردی است اضافه کرد: صدور هرگونه مجوز ساخت و بهره برداری از اسکله ها و تاسیسات ساحلی و دریایی درمحدوده سواحل کشور به استناد بند 22 از ماده 3 فصل دوم آیین نامه سازمان بنادر و دریانوردی مصوب سال 1348 و ماده واحد شماره 18423 مصوب سال 1387 مجلس شورای اسلامی و فقط بر عهده سازمان بنادر و دریانوردی است.
قاسمیان ادامه داد: برهمین اساس کمیته صدور مجوز سازه های ساحلی و دریایی به استناد دستورالعمل های قانونی، رسیدگی به درخواست متقاضیان طرح های ساحلی را بر عهده دارد.
ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.