سیاست سازمان بنادر حفظ موقعیت حمل‌و‌نقل دریایی در برنامه ششم است

مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی گفت: برخورداری حمل و نقل دریایی از یک موقعیت ممتاز در منطقه سیاست کلی سازمان بنادر و دریانوردی در برنامه ششم است.
یه گزارش سی نیوز، محمد سعیدنژاد با اشاره به تدوین کارگروه‌هایی در زمینه مسائل بندری، دریایی، محیط زیست، ناوگان دریایی و مدیریت سواحل در سازمان بنادر و دریانوردی افزود: این کارگروه‌ها درباره تهیه پیش‌نویس مورد نیاز در زمینه برنامه ششم فعالیت می‌کنند.
او ادامه داد: با توجه به فعالیت تمامی دست‌اندرکاران بخش دولتی و خصوصی دریایی در این کارگروه‌ها، فکر می‌کنیم در زمانبندی که دولت تعیین کرده می‌توانیم پیشنهادات لازم در بخش حمل‌و‌نقل دریایی را ارائه کنیم.
مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی تصریح کرد: برخورداری حمل‌و‌نقل دریایی از یک موقعیت ممتاز در منطقه سیاست کلی سازمان بنادر و دریانوردی است و سازمان این هدف استراتژیک را در برنامه ششم دنبال می‌کند.
سعیدنژاد گفت: برای این کار اصلاح روش‌ها، سرمایه‌گذاری‌های جدید و طرح‌های توسعه، اصلاح و بهبود تکنولوژی در بخش دریایی کشور جزو اهدافی است که در برنامه ششم دنبال می‌شود. همچنین مسائل ایمنی و محیط زیست در دریا جزو اولویت‌هایی است که مورد توجه قرار می‌گیرد.
وی همچنین اضافه کرد: متاسفانه در برنامه پنجم به اندازه کافی به موضوع حمل و نقل دریایی توجه نشده است و باید در برنامه ششم شرایط بهتری را ایجاد کنیم .
ممکن است شما دوست داشته باشید
0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments