سعیدی جایگزین داجمر شد

محمدحسین داجمر پس از یک دوره ده ساله ، مدیریت کشتیرانی جمهوری اسلامی را صبح امروز به محمد سعیدی سپرد.

به گزارش سی نیوز، این مراسم با حضور دکتر صالحی رئیس سازمان انرژی اتمی ، مجتبی خسرو تاج معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت ، سید محمد رضا آیت اللهی مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی، ابراهیم رحیم پور معاون وزیر امور خارجه، نمایندگان مجلس شورای اسلامی، مدیران عامل سازمان بنادر و دریانوردی و شرکت ملی نفتکش ایران، اعضاء هیئت امناء هلدینگ های شستا، مدیران و کارکنان وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و گروه کشتیرانی در محل کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران برگزار شد.
منشاء مذاکرات هسته ای از حمل و نقل دریایی آغاز شد
 رئیس سازمان انرژی اتمی در این مراسم با اشاره به سیر تحول مذاکرات هسته ای از سال 2010 تاکنون، منشاء اصلی شروع مذاکرات را حمل و نقل دریایی عنوان کرد و آینده روشن و تابناکی را برای ایران اسلامی متصور شد.
علی اکبر صالحی گفت: بعد از به سرانجام رسیدن توافق برجام و لغو تحریم ها رشد اقتصادی ایران به بالاترین رقم خواهد رسید.
سهم کشتیرانی در خودکفایی اقتصادی قابل توجه است
معاون وزیر صنعت ،معدن و تجارت هم در ادامه این مراسم دستاورهای کشتیرانی در سال‌های گذشته با سایر دستاوردهایی که در کشور بدست آمده همسان توصیف کرد و گفت : آنچه در سال‌های بعد از انقلاب در کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران انجام شده است قابل باور نبود.
مجتبی خسرو تاج با اشاره به اینکه صادرات کشور باید در سال های آینده به سه برابر افزایش یابد یادآور شد : همکاری وزارت صنعت معدن و تجارت همچنان با کشتیرانی جمهوری اسلامی بیش از پیش ادامه خواهد داشت.
وی با اشاره به اینکه تحریم‌های اعمال شده برای کشتیرانی تجربه خوبی بود حضور مدیرعامل جدید را دراین شرکت زمینه ساز پیشرفت و توسعه بیشتردانست.
مسیری که کشتیرانی طی کرده با قوت و شدت ادامه یابد
مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری تامین اجتماعی در این مراسم فعالیت های انجام شده در گروه کشتیرانی در دوران تصدی محمد حسین داجمر بی نظیر برشمرد و گفت: عملکرد وی در کنار دیگر خدمتگزاران به نظام مقدس جمهوری اسلامی قابل توصیف نیست و خدمات ایشان در بیان نمی گنجد.
محمد رضا آیت اللهی افزود : با توجه به شرایطی که بعد از توافق 5+ 1 به عمل آمده امید است مسیری که کشتیرانی در گذشته طی کرده با قوت و شدت ادامه یابد و زمینه فعالیت این شرکت در عرصه بین‌‍المللی بیش از پیش فراهم شود تا اقتصاد کشور در جایگاه اصلی و واقعی قرار گیرد.
کشتیرانی شریان اقتصادی کشور است
رمضانعلی پورمجیب، مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری حمل و نقل تامین نیز در این مراسم با تشکر ویژه از مدیرعامل سابق کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران، سلامت اقتصاد و گردش اقتصادی کشور را مدیون همکاری بی‌شائبه مدیران و کارکنان گروه کشتیرانی دانست و گفت : زمانی که شرکت‌های کشتیرانی خارجی از ورود به کشور منع شدند این مجموعه به خوبی توانست امنیت اقتصادی را در کشور ایجاد کند و خون جاری در شریان اقتصادی کشور، مدیون زحمات مدیران و کارکنان گروه کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران است.
ممکن است شما دوست داشته باشید
0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments