دنبال جایگاه اولیه خود در بنادرهستیم

مدیرعامل شرکت تایدواتر خاورمیانه گفت: با توجه به اینکه در دوران پسا تحریم زمینه‌های مناسبی برای فعالیت در بنادر فراهم شده است دنبال بازگشت به جایگاه اولیه خود در بنادر هستیم و تمام تلاش ما اینست که بتوانیم در تمامی مناقصات بنادرازجمله مناقصات داخلی و منطقه ای شرکت کنیم.
به گزارش سی نیوز، مهدی اعتصام اضافه کرد: همچنین در راستای رفع تحریم با استفاده از کارشناسان و وکلا مجرب حقوق بین‌الملل پیگیر هستیم، تا سریعترمشکل رفع تحریم تایدواتر حل شود.
وی با اشاره به برنامه ریزی های صورت گرفته برای دوران پسا تحریم به مانا گفت: از مهم‌ترین برنامه‌های این شرکت بازگشت تایدواتر به موقعیت قبلی خود در تمامی بنادر کشور و توسعه فعالیت‌های دریایی و ارائه خدمات پشتیبانی به پروژه‌های نفت و گاز و اجرای پروژه‌ها سالویج و لایروبی است.
اعتصام افزود: درحال حاضر علاوه برانجام اقدامات توسعه‌ای در بنادر، مطالعاتی برای حضور در عراق صورت گرفته است؛ از سوی دیگر با مساعدت و همکاری سازمان بنادر و دریانوردی و ابلاغ تعدادی از طرح‌های توسعه‌ای سرمایه‌گذاری در بنادر شمال و جنوب، فعالیت‌های اجرای آن طرح‌ها را آغاز کرده‌ایم .
وی با اشاره به تفاهمنامه‌های منعقده با سرمایه‌گذاران خارجی تاکید کرد: سرمایه‌گذاران خارجی آمادگی خود را برای همکارهای دوجانبه اعلام کردند که امیدواریم با لغو تحریم و حل مشکلات تایدواتر ، این مذاکرات به نتیجه برسد.
ممکن است شما دوست داشته باشید
0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments